Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Prevariti muža ili ne?

> RahelaEla: > > Desinićka: > > > RahelaEla: > > > Pozdrav, jel vam muz slobodan te jeste li za zamjenu? 🤣🤣🤣 > > Saljete tiskom ili postom? 😂 > Moguce slanje u tisak koverti. Dobiven u zamjeni, s moje strane ne koristen jer mu je mali pa mi ne odgovara velicina, samo mi zauzima prostor i smeta. Moguca zamjena za veci. Reklamacije ne radim pa za mjere slobodno pitajte. Postarina gratis. 🤣🤣🤣 I meni treba veći😂😂😂
2022 08 02
> sanjaurban: > Kad imate nekoga bez koga ne želite biti ni trenutak, svi drugi muškarci čine vam se kao gomila kikirikija ili banana. Ako možete cijeli dan biti u stanu, svatko u svojoj sobi, vi gledate svoj filmski žanr, on svoj i ništa drugo ne trebate osim te slatke pojavice u drugoj sobi- onda su vam svi kikirikiji i banane bezvezni. Ako slučajno to nemate, e onda pomišljate na svašta u svakakvim aranžmanima. To je normalno. Traži, traži, pa ćeš naći. Ako ga želite varati, on nije za vas. Jasno ko dan. Javite rezultate.. Dobar savjet,ali nije sve bas tako kako ste opisali😐
2022 08 02
Predlozite muzu obostranu prevaru.Mozda i on isto razmislja kao i Vi pa kade se malo "izgustate" ukoliko je brak vrijedan toga, ostat cete zajedno. Ovako da samo Vi nesto uhvatite sa strane, nije fer.
2022 08 03
> RahelaEla: > > Desinićka: > > > RahelaEla: > > > Pozdrav, jel vam muz slobodan te jeste li za zamjenu? 🤣🤣🤣 > > Saljete tiskom ili postom? 😂 > Moguce slanje u tisak koverti. Dobiven u zamjeni, s moje strane ne koristen jer mu je mali pa mi ne odgovara velicina, samo mi zauzima prostor i smeta. Moguca zamjena za veci. Reklamacije ne radim pa za mjere slobodno pitajte. Postarina gratis. 🤣🤣🤣 🤣🤣🤣
2022 08 03
> danijelakau: > Čisto da pojasnim malo ovu moju dilemu.Prijateljice u mojem okruzenju cude se kako to da jos nisam to uradila(ispadam "glupa"),obzirom na moj izgled,vrstu posla kojim se bavim...Nije da mi je lose u braku,ali pomalo dolazi do monotonije,pa me pomalo kopka ta ideja. Mislim da sa tvojom glavom nesto nije uredu ,prevarit muza zato jel su tvoje kolegice to napravile ,ma u kijem se ti to drusrvu kreces ,dali ti razumijes da ti to rade namjerno .Ma kako god da ti bilo u braku ne radi to ,rade se potrudi i sredi tu monoto. Kako kazes jel ako sazna unistit ces si sve .A one ce ti se smijati. Zapitaj se dali ti nesto fali uz muza ,dali te malt,ili bilo sta ???? Sta je sada doslo moderno doba ,ajde iz dosade idem prevariti muza ,malo mu se posveti ,mesto uradi za njega ,a ne da razmisljas kako da ga prevaris .
2022 08 03
Ovo je presmiješno odnosno da nije žalosno bilo bi smiješno ili je gospođa već prevarila muža pa ju peče savjest, ili ubija vrijeme na forumu, ili nezna što sa svojim životom kud ga usmjeriti naravno u pozitivnom smjeru, i prevara se dogodi a ne planira smišljeno, ili je iskompleksirana svi to rade pa idem i ja to je po meni NEMAM SVOJE JA I NEZNAM ŠTO HOĆU I ŠTO NEĆU meni je osobno u takvim brakovima samo jakoooooooooo žao djece jer se preko njih dosta u kući ruši što ostavlja trajne posljedice, eto morala sam to reći daj ženo zbroji se ako hoćeš mijenjati muškarce kao nakit onda se razvedi i radi što hoćeš a nemoj svoju djecu ako je imaš upropaštavati za cijeli život, razvedi se i mijenjaj partnere kako ti se hoće tu ćeš poštedjeti tog jadnog supruga i djecu., a i tebi će sve jednog dana doći na naplatu pa ćeš se pitatii što je meno sve ovo trebalo., to govorim jer gledam takve priče oko sebe.,bez uvrede to ti je samo mišljenje moje malenkosti. :s
2022 08 04
> maremarenda: > Ovo je presmiješno odnosno da nije žalosno bilo bi smiješno ili je gospođa već prevarila muža pa ju peče savjest, ili ubija vrijeme na forumu, ili nezna što sa svojim životom kud ga usmjeriti naravno u pozitivnom smjeru, i prevara se dogodi a ne planira smišljeno, ili je iskompleksirana svi to rade pa idem i ja to je po meni NEMAM SVOJE JA I NEZNAM ŠTO HOĆU I ŠTO NEĆU meni je osobno u takvim brakovima samo jakoooooooooo žao djece jer se preko njih dosta u kući ruši što ostavlja trajne posljedice, eto morala sam to reći daj ženo zbroji se ako hoćeš mijenjati muškarce kao nakit onda se razvedi i radi što hoćeš a nemoj svoju djecu ako je imaš upropaštavati za cijeli život, razvedi se i mijenjaj partnere kako ti se hoće tu ćeš poštedjeti tog jadnog supruga i djecu., a i tebi će sve jednog dana doći na naplatu pa ćeš se pitatii što je meno sve ovo trebalo., to govorim jer gledam takve priče oko sebe.,bez uvrede to ti je samo mišljenje moje malenkosti. :s Dobar savjet zlata vrijedi😉🙃
2022 08 08
I jesi ga prevarila ? Jer vrijedilo , jer valjalo ? Uglavnom su očekivanja jedno , a stvarnost drugo .
2022 08 09
> Billy5: > Ma nije, sad su godišnji. 😆 :') :') :')
2022 08 10
Ne vidim smisao toga, ako ti ne valja, ostavi muža i nađi boljeg
2022 08 11
Ili je mlađi na Go … Čekamo izvještaj ☺️
2022 08 12
> MaliPrincLu: > I jesi ga prevarila ? > Jer vrijedilo , jer valjalo ? > Uglavnom su očekivanja jedno , a stvarnost drugo . Ma nisam jos,ali nakon ovih savjeta sve skupa ne čini mi se kao dobra ideja😁
2022 08 13
> Billy5: > Ma nije, sad su godišnji. 😆 Pa to se i radi sad,kad je adrenalin na vrhuncu.
2022 08 13
Pa što čekaš ja da sam na tvom mjestu nebih se tako mučila napraviila bih , ako je adrenalin na vrhuncu što će ti onda mišljenje žena sa krpica brzo na posao hahahahahahahaaaaaaaaa :s
2022 08 15
Ja se nadam da se vi svi ovdje dobro zezate. ,:)
2022 08 16
1 2 3 4 5 6 7 8