Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Parna postaja ili parno glačalo?

Pozdrav možete li mi sugerirati što je bolje? Do 1000 kn, neko kvalitetnije parno glačalo ili parna postaja s glačalo? Hvala na savjetu!
2022 08 06
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8c3f6088d2bae2a83bd63c7a83a07dac.jpg) Imam ovu crnu. Nije cjenovni rang koji ste naveli pa potražite neku Philipsovu jer je ova a i sve njihove TOP! Inače baš volim peglati, ali koliko mi olakšava otkad je imam to je neopisivo. 😂 Uglavnom, ja sam tim parna postaja!
2022 08 06
Ja sam nedavno uzela opet tefal glačalo nekaka se uvjek vraćam tefalu, Točnije uzela sam Tefal parno glačalo FV6840E0 Prije toga sam imala gorenje užasno razočarana par mj samo. Tefal sam imala prije 10 godina jedino što nisu baš lagane po težini za peglanje, ali me ne razočaraju što se tiće bezbrižnog peglanja bez lijepljenja ,ova ima snažnu paru automatsko iskčjučivanje ako ju zaboravite a ja to preferiram zbog djece koja se nekad zalete nešto ispeglati, jedino što brzo troši vodu iako ima xxl spremnik ali eto ocjena do pet 4+
2022 08 06
Bila sam na jednoj prezentaciji slične parne postaje. Bučila je, šuštala i bila teška. Zasad sam vjerna svojoj staroj pegli na paru. Neznam kakve su ove parne postaje.
2022 08 08
Moja pegla je prelagana, puno lakša od prethodnice Tefal - parnog glačala. Jedini zvuk koji ispusti je kad je spremna za rad, nakon što je uključim u struju. Ovo kasnije se povremeno čuje kad "stvara" paru ajmo tako reći. Ali ništa bučno. Može peglati i vertikalno.
2022 08 09
Parna postaja Tefal-pegla je dosta teška Bila mi je super sigurno 6 godina i nedavno sam s nečim zapekla i sad neznam kako ju očistiti,a da ju ne izgrebam
2022 08 11