Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Kovrčanje kose

Pozdrav, na koje sve načine kovrčate kosu? Zanimaju me metode bez korištenja vrućine, dakle bez figara, pegle i tih aparata. Ne moraju to biti baš kovrče, već valovi ili bilo kako da je uvinuta kosa, samo da nije ravna :")
2022 08 22
Ja sam prije par godina uzela u mileru one spuzvice duguljaste na koje se namota pramen i ostanu bas lijepe kovrce 😊 to je bilo oko 10kn, u prozirnoj futroli i još se cesalj dobio uz te spuzve,lako se koristi i ja svoju bas dugu kosu namotam za cca 15min uz malo prakse 😃
2022 08 22
Pletenice
2022 08 22
Spiralni uvijači. daju lijepe prirodne kovrdže.
2022 08 23
Ako nemate prirodno skroz ravnu kosu, možda ju možete krenuti njegovati prema CGM metodama. Ja sam prije nešto više od godinu dana izbacila peglu i figaro, kupila kremu za valove i kovrče, pogledala savjete na netu i po grupama na FB-u, rutinu i proizvode prilagodila sebi i moram priznati da se kosa preporodila. Tako da eto još jedna ideja 😊
2022 08 23
Obična folija mi se pokazala još najbolja za kovrče 😀 ispadne baš prekrasno..napravite trakice malo deblje i navlažite tek toliko prethodno pocesljanu kosu i srolate odnosno uvijete pramenove kose 😀😀 kroz dva sata i manje uhvate se kovrče 🤗🤗
2022 08 23
Papilote ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/df163c4772a87356234765877fb14ae7.jpg)
2022 08 24