Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

PITANJE ZA NISKE CURKE

Curke koje ste niske (ispod 160 cm) kako iskombinirate odjeću odnosno što napravite s onom koja vam je malo veća tipa traperice koje su vam duže?.
2022 09 24
> katarinaat: > Curke koje ste niske (ispod 160 cm) kako iskombinirate odjeću odnosno što napravite s onom koja vam je malo veća tipa traperice koje su vam duže?. Ja sam konačno našla traperice koje mi odgovaraju a to je sinsay..Isto sam visoka 160 i mrzim kad su mi traperice duge 😀
2022 09 25
U nekim trgovinama besplatno skraćuju. Pitajte.
2022 09 25
Duze kratim ali i gledam kupiti one koju su inace do gleznja pa su meni taman 😁
2022 09 25
Kratim apsolutno sve, jedino ono što se kao prodaje pod 3/4 je meni ok i to se ne krati, sve drugo nažalost da, i hlače i kombinezoni.... Ali moram primijetiti da su zadnje vrijeme poludjeli s tim dužinama, sve stvari postaju sve duže i duže, kao da svi imaju 190 cm...I jakne i majice i haljine, apsolutno sve je za visoke...bar ja imam takav dojam...
2022 09 26
Mom jeans potfkrnem, a inače kupujem 3/4 Baš sam nedavno komentirala sa curama kako nisam jako dugo ništa kratila zahvaljujući toj modi 3/4 🤣
2022 09 26
Traperice i sve druge hlače odnesem na skraćivanje. A kod nekih hlača pomažu i cipele na višu petu.
2022 09 26
Imam neku srecu da naletim na hlace iz ny koje su mi baš taman.. Ili kupim one krace i meni su taman na duzinu. A neke podvinem iznutra i super je.. Inace sam 156 cm Ii također imam na profilu trapke koje su tako za manje cure nisu preduge😊
2022 09 28
Većina traperica mi je mango, bershka i tally weijl i dužina mi odgovara (152cm sam). Prije sam uvijek skraćivala.
2022 09 29
Ja sam 155, već duže vrijeme nisam ništa kratila, odgovara mi ova moda unazad 2 godine :-) Sviđaju mi se i baš bi htjela neku onako lijepu haljinu proljetno/jesenski ali meni sve to dugo do gležnja. Ponešto nađem na Asos petite, ali eto meni osobno su veći problem haljine nego hlače/traperice trenutno
2022 09 30
> Lina33: > Ja sam 155, već duže vrijeme nisam ništa kratila, odgovara mi ova moda unazad 2 godine :-) > Sviđaju mi se i baš bi htjela neku onako lijepu haljinu proljetno/jesenski ali meni sve to dugo do gležnja. > Ponešto nađem na Asos petite, ali eto meni osobno su veći problem haljine nego hlače/traperice trenutno Pretpostavljam dugačke tj maxi haljine 😄 tako mi je i samoj, ali sam se nedavno okuražila i naručila dvije sa sheina i dužnom su mi taman! Prvi puta da maxi haljine nisam moral kratiti 🎉
2022 09 30