Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

GELIRANJE NOKTIJU- SAVJETI

Pozdrav, trebam vaše savijete i iskustva. Prije 7 godina završila sam tečaj za ugradnju i geliranje noktiju. Radila sam dvije godine, međutim dosta mi se toga iz događalo, te sam prestala s tim i rasprodala sam materijal. Zadnjih mjesec dana razmišljam kako bih mogla početi, ali za prvu ruku vježbati jer sam zaboravila dosta toga. Naravno planiram ponovno otići na neki manji tečaj samo da se prisjetim, a vaše savijete i iskustva trebam zbog materijala koje bih si uzela. Naime, tad kad sam radila koristila sam 2MBeauty, Jana nails i Crystal nails. Koja su vaša iskustva gelova, lakova i ostalih proizvoda? Što koristite? Isto tako i lampe, bušilice i sl. Pišite, stavljajte slike, recenzije. Ako nešto prodajete slobodno stavite uz cijenu i opis. Minimalno staro mjesec ili dva.
2022 10 03
Pozdrav Rina, ne znam sjećaš li se, ali bila sam prije puno godina kod tebe na noktima i stvarno ih pamtim ko jedne od najboljih tako da bravo što se vraćaš onom što ti ide :) Lp, Marija
2022 10 04
Idem najviše na gel lak i najbolje mi uvijek ispadnu kada mi rade sa Janinim i Crystalovim! Najduže drže, a i gotovo svi saloni u kojima sam bila su njima opremeljeni😊 sretno❤️
2022 10 05