Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Popravak torbe od umjetne kože

Pozdrav, zna li netko nekog postolara/kožara u Zagrebu koji popravlja torbe i cipele od umjetne kože? Imam relativno novu torbu koja se izgulila na rubovima te bih ju htjela popraviti, pa me zanima radi li netko takve popravke? Gledala sam Lepen dizajn i znam da oni rade, međutim u zadnjih godinu-dvije sam vidjela da su se baš srozali u kvaliteti popravaka, a nisu baš jeftini, pa bih htjela neku drugu opciju..
2022 10 09
Kožari u većini slučajeva ne rade s umjetnom kožom koliko znam. To vam je neisplativo, kad se krene guliti, gulit će se i na drugim mjestima.
2022 10 09
Obucar na krizanju ozaljske i selske. Moja je torba isto bila izguljena na donjim rubovima pa mi je skratio torbu za taj dio koji je bio ostecen, odnosno uvukao to unutra nekako... Moja je torba imala cvrsto dno pa se to moglo, ne znam jel bi se to moglo s vasom torbom, ali mozete pitati
2022 10 09
> Desinićka: > Obucar na krizanju ozaljske i selske. > Moja je torba isto bila izguljena na donjim rubovima pa mi je skratio torbu za taj dio koji je bio ostecen, odnosno uvukao to unutra nekako... Moja je torba imala cvrsto dno pa se to moglo, ne znam jel bi se to moglo s vasom torbom, ali mozete pitati Hvala, to mi je jako blizu pa ću probati tamo
2022 10 09
> sanjaurban: > Kožari u većini slučajeva ne rade s umjetnom kožom koliko znam. To vam je neisplativo, kad se krene guliti, gulit će se i na drugim mjestima. A znam da, ali ne mogu ju gledati tako zguljenu haha
2022 10 09