Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Mirisi za dom

Pozdrav, koristite li kakve mirise za dom, sto biste preporucili? Dosad nisam nista od toga koristila, i nedavno sam si narucila par mirisnih svijeca s notina, one najmanje i najjeftinije, za probu, i prakticki nista nisam osjetila. 🤷 Pomislila sam da su fejk, jer su ona velika pakiranja dosta skupa. Danas sam si kupila neku iz dm-a i isto jako slabo... Jel ja to imam prevelika ocekivanja ili su te svijece koje sam kupila nekvalitetne, ne znam... Kakva su vasa iskustva?
2022 10 15
Ja najviše volim štapiće koji se pale, neki ljudi ih mrze, 😁😁, ali imaju puno vrsta mirisa, ne samo patchouli.i eterična ulja koja se zagriju iznad lučice su isto super, jako intenzivan miris imaju. A i oni parfemi kaj se uključe u struju imaju isto jake mirise,jedino neznam kad se covjek navikne, onda mu više ne miriši.
2022 10 15
Ja imam aroma lampu, stavim vodu i nakapam eterično ulje, to mi je najbolje. Volim eukaliptus, onda mi kuća lijepo miriše. Također sam si napravila mali sprej, pomiješala nekoliko eteričnih ulja u alkohol iz ljekarne. Ne volim nikakve teške mirise. Koliko sam ja shvatila, svijeće su više za ugođaj, one nisu da zamirišu kuću. Kad vidim cijene tih nekih svijeća mrak mi padne na oči. Ljudi moji, pa to je običan vosak..(barem mislim da je tako)... nema mi što svijeća koštat 100 kn.. fala doviđenja..
2022 10 15
Na notinu je ona najveca yankee candle 250kn 🙈
2022 10 15
> Desinićka: > Na notinu je ona najveca yankee candle 250kn 🙈 ranit ću se, kupila nedavno jaknu dugu do koljena od jedne krasne krpičarke ovdje za 200 kn, pa da stavim 250 kn da mi izgori u vjetar i pretvori se u ugljični monoksid....pa nisam budala....osim ako ću u svakoj nać 100 eura..
2022 10 15
Ja sam prije par dana za rođendan dobila paketić mirisne svijeće i voskova Iris Candle Art. Znači top,mirišljave,dugotrajne, ima i online mislim 😃
2022 10 15
Probajte svijeće iz pepca..dosta su velike , dugo traju i stvarno mirišu. Samo gledajte da svva tri ona "pipka" zapalite u isto vrijeme, da se ravnomijerno topi vosak .
2022 10 15
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a0008acb4b36c6c3a0bea8dafc9e0ee5.jpg)
2022 10 15
Mi smo doma prije kupovali mirisne sprejeve, ali to smo koristili samo kad nam je netko došao u goste. 😜 Miris se brzo izgubi, ali za zavarati prostor na prvu minutu je ok 😁 U nekoj nagradnoj igri sam jednom osvojila air wick raspršivač u obliku kamena pa se može regulirati koliko često špricne sadržaj. Punilo uvijek treba ići original, a inače je skupo pa smo to samo tada isprobali dok je trajalo. 🤪 Ok stvar, ali mislim da je skupo i nije zdravo. Bis mi je super za kupaonicu, našpricam tepih i sve miriši. Bočica mi traje već nekih 5 godina. A ne koristim ga svaki dan, intenzivan je dosta pa nema potrebe. Svijeće se više ne usudim paliti nakon potresa. 🤯
2022 10 15
Woodwick mirisne svijeće. Em prekrasno izgledaju, prekrasno mirišu i puckejatu kao da gori vatrica. 😊
2022 10 15
Imate i one štapiće, ne one koji se pale već idu u bočicu s mirisnom vodicom raznih mirisa. Imam jednu divovsku iz Lidla koja stvarno traje godinu dana. To je više za ubijanje ružnih mirisa od kuhanja nego što kuća miriše po tome. Najgore mi je kad se nešto fino kuha i onda cijeli dan osjetiš neki miris po hrani, s ovim štapićima se to ublažava..
2022 10 16
@Eisen 77-Da i nama je gorila svijeća u vrijeme potresa i pala je na tepih. Kći je bila sama doma i nije uopće obratila pažnju na tu svijeću. Brže se obukla i izjurila van. Tek kad smo došli doma skužim progoreni tepih. Prvo sam ga htjela zamijeniti jer sad ružno izgleda, ali onda sam ga ipak ostavila. Tako da sa svijećama valja biti oprezan da se ne zapali kuća.. :o
2022 10 16
Koristim Air wick,ne konstantno,jer sad kad su prostorije vise zatvorene,ako se stalno koristi,pocne me bolit glava I naravno mirisne svijece,sto vece to bolje Uvijek gledam da imam par u rezervi Imam i one male lucice,ali one brzo izgore i imaju neki slab miris Za kupaonicu su mi se one gelirane guglice i osvjezivaci pokazali bez veze,ili jednostavno ne pogodim koji miris uzeti ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/eeeedf1fc164dd940a5a738bf52609e6.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a436481c1bb7d701bc854bd07d88742c.jpg)
2022 10 16
Ajme čim sam naslov pročitala kroz glavu mi je prošla scena potresa: mi u šetnji, a u kući gori svjećica koja isparava eterično ulje. Never ever! Sve navedeno sam koristila i ništa me nije oduševilo. Mijenjam stalno te mirise: štapiće, sprej s timerom... Uoči Božića znam upaliti one svijeće u čaši koje mirišu na vaniliju, cimet i slično... Uz budno oko, uvijek.
2022 10 16
Osvježivač zraka Bis Ornel bijela bočica- za brzinsko kamufliranje mirisa, mislim da dođe oko 35 kn. Iz Lidla mirisni štapići 10 kn (meni je najljepši roza miris), stoje među sredstvima za čišćenje. iz Bose neki no name osvježivač- dolje je bočica s tekućinom a gore bijelo lišće koje ovisno o boji mirisa poprimi boju pa je i jako dekorativno (roza i plavi su mi najljepši), oko 35 kn.
2022 10 17
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija