Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Problem s kilama

Pozdrav, nisam neki stručnjak što se tiče gubljenja tjelesne mase i ne hranim se nešto pretjerano zdravo da bih Vam rekla da trebate jesti zdravije ali ono što znam je da što više to forsirate teže ćete gubit masu odnosno nemojte se time opterećivati i kile će same otići kroz neko vrijeme. Ja sam imala period kad sam se "zdravo" hranila pokušavala vježbat i više se kretat i kile nisu išle onda sam jednostavno to pustila i samo sam odjednom počela mršavit. Do duše taj period nisam u opće jela kruh a inače ga konzumiram kao luda i smanjila sam obroke odnosno manje sam jela nego inače jer zbog užurbanog načina života taj period nisam jednostavno imala normalni ishranu. Naravno ni pošto se nemojte izgkadnjivati sigurna sam da ste lijepi baš ovakvi kakvi ste sada na kraju krajeva ljepota dolazi iz nutra a ne iz vana. Sretno Vam u gubljenju kilograma, ali nipošto nemojte izgubit vjeru u sebe. Lp
2022 10 23
Katarina, hvala na lijepim riječima :)
2022 10 24
Sve sto je meni pomoglo: puno tekucine (jedna kava, jedan zeleni caj i puno vode), probiotici iz biofarma i 5 manjih obroka u danu. Jedino sto sam izbacila je secer, ali i to bi si priustila jednom tjedno. Ja treniram uglavnom 3 puta tjedno, ne mora biti nista tesko niti skupo, nadem vjezbe na yt. Sretnoo:))
2022 10 25
Evo ja 2 poroda u 3 godine, oba carska reza, u svakoj trudnoci dobila po 25 kg, inače uvijek imam oko 70 kg. Hoci reci da sam nakon obje trudnoce sve skinula i taman sad kad sam se dovela u red, 9 mj. nakon poroda, ja opet trudna 🤣 Meni je najvise pomogla autofagija. Znaci do rucak u 10h, rucak oko 13 h, vecera u 17h i to je to. Sutra do 10 vise nema jest. Na 25 kg tjelesne mase piti 1L vode obavezno da se matabolizam ubrza. Šta se tiče stomaka, moja preporuka je smanjiti ugljikohidrate, a povecati proteine i masti. Znaci minimum kruha, tjestenine, riže. Ja sam npr. ujutro pojela 3 jaja na kajganu na maslinovom ulju. Par cherry rajcica, nemasnu šunku. Ručak juha, salata, lešo meso. Ako o gladnim do večere neka voćka i za večeru nešto lagano ili ostatak od ručka. Ne može se reći ja ne jedem puno, a debljam se. 2 sendviča nisu puno, ali imaju puno više kalorija npr. Od mog doručka i ručka i normalno je da ćete se debljati.
2022 10 25
1 2