Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Proizvodi za valovitu kosu

Pozdrav! Već jedno vrijeme imam dilemu oko svoje kose jer se u zadnje vrijeme počela lagano kovrčati, ali je još uvijek daleko od kovrčave. Sad je nekako valovita, ali izgleda neuredno i slamnato pa me zanima je li itko probao neki proizvod koji bi lijepo oblikovao valovitu kosu, možda i pospješio stvaranje kovrči? Imam osjećaj da bi neki leave-in conditioner ili neka laganija krema (koja nije baš za ful kovrčavu kosu) pomogli, ali ti proizvodi su dosta skupi pa nemam baš prostora za eksperimentiranje. Probala sam baleino ulje za kovrčavu kosu, ali mi ono samo zamasti kosu :( i koristim balein sprej za lakše raščešljavanje koje je ok, ali nedovoljno hidratantno da bi imalo neki dugotrajniji učinak. Koje proizvode vi koristite? Hvala! 🙂
2022 11 16
Pozdrav, možda da probate curly girl metodu. Ima dosta proizvoda koji se mogu koristiti a da su pristupačni cijenom (puno baleinih proizvoda). Jer vi morate potaknuti svoju kosu da se vise kovrča a da izbjegnete frizzy efekt (čupavo, slamnato). Ukucajte u google curly girl metoda i malo se informirajte za početak i vidite da li vam se to uopće započinje :-D Pa mi se slobodno javite da vam pripomognem. Jer u početku to sve djeluje tako prekomplicirano a zapravo nije.
2022 11 16
Hvala puno! Malo gledam i vidim da se koriste regenerator bez ispiranja u kombinaciji s kremom za kovrce, imate mozda kakvu konkretnu preporuku ako i sami imate iskustva? 🤔
2022 11 16
> janja09: > Hvala puno! Malo gledam i vidim da se koriste regenerator bez ispiranja u kombinaciji s kremom za kovrce, imate mozda kakvu konkretnu preporuku ako i sami imate iskustva? 🤔 Imate grupu na fejsu sa svim objašnjenjima, milion proizvoda i recenzija - Njega kovrčave kose i recenzije proizvoda. Probajte ju oprati klasično - šampon samo na tjeme 1x, isto 2x, aktivator kovrči ( Cantu je jako težak ), cijelo vrijeme skvišate kosu, zadnje ispiranje u zdjeli (bowl metoda - yt), umotate u majicu, stavite pjene (skviš), susite ju difuzorom - ako nemate uzmite cjediljku - kosu stalno skvišate nakon svakog proizvoda. Na kraju možete gela stavit i naravno opet skvišat 😅 pa ćete vidjeti šta će vam ispasti. Sorry na ovoj Bibliji.
2022 11 16
I još nešto, ako ćete probavati tu metodu probajte ju sa proizvodima koje imate kući jer vam se nikako ne isplati bacati stotine na isprobavanje jer sve imamo drugačije lokne. I češalj zaboravite, počešljajte kosu samo tokom pranja.
2022 11 16
> NikaLuce: > I još nešto, ako ćete probavati tu metodu probajte ju sa proizvodima koje imate kući jer vam se nikako ne isplati bacati stotine na isprobavanje jer sve imamo drugačije lokne. I češalj zaboravite, počešljajte kosu samo tokom pranja. Hvala puno na detaljnom objasnjenju i uputama, probam pa cemo vidjeti kaj ce ispasti 😊
2022 11 17
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ffbefd0e1ea4e9581f87c2898e5eb3b6.jpg) Evo za početak nešto proizvoda sto bi vam moglo biti ok, pa čak i pristupačno za isprobati. Balea šampon, dosta je blag iako po curly girl metodi on bi trebao biti šampon za pranje jednom mjesečno. Međutim može se koristiti i kao šampon za svako pranje jer je blaža verzija. Pa možda za početak da s njim perete. Pošto ne znate da li vam kosi treba proteina ili pak hidratacije ovaj Balea regenerator je neka zlatna sredina i za jednu i za drugu opciju. Kao i maska iz iste linije. Regenerator obilno iza svakoga šamponiranja te počešljati kosu četkom dok je regenerator na glavi. Isprati kosu i nakon toga na takvu mokru kosu nanositi ovaj Fructis leave in regenerator i Cantu aktivator kovrča (zajedno promiješan u rukama) te na kraju gel. Sve dobro stiskati (gužvati) rukama te zamotati kosu u običnu pamučnu majicu neku staru. Vi možete staviti samo aktivator kovrča, ili staviti samo leave in regenerator to je na vama da isprobate. Nakon toga sušite kosu s difuzerom da izbjegnete frizzy efekt. Naravno sto niza temperatura i puhanje. Masku stavite jednom u tjednu, ili jednom mjesečno kako god vi želite da nahranite kosu. Birala sam nekako povoljnije proizvode koji su meni super. Cantu aktivator kovrča je jedino malo skuplji (65kn). Svakako je savjet da kosu ošišate tako da se može lakše kovrčati (stepenasto). Svi proizvodi dosta dugo traju osim regeneratora koji se nekako najviše troši, i ne štedite na njemu kod pranja.
2022 11 18
Sve proizvode imate u dm-u. Gel za kosu je iz plodina i košta oko 5kn :-D
2022 11 18
> ZeaZia: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ffbefd0e1ea4e9581f87c2898e5eb3b6.jpg) > Evo za početak nešto proizvoda sto bi vam moglo biti ok, pa čak i pristupačno za isprobati. > Balea šampon, dosta je blag iako po curly girl metodi on bi trebao biti šampon za pranje jednom mjesečno. Međutim može se koristiti i kao šampon za svako pranje jer je blaža verzija. Pa možda za početak da s njim perete. Pošto ne znate da li vam kosi treba proteina ili pak hidratacije ovaj Balea regenerator je neka zlatna sredina i za jednu i za drugu opciju. Kao i maska iz iste linije. Regenerator obilno iza svakoga šamponiranja te počešljati kosu četkom dok je regenerator na glavi. Isprati kosu i nakon toga na takvu mokru kosu nanositi ovaj Fructis leave in regenerator i Cantu aktivator kovrča (zajedno promiješan u rukama) te na kraju gel. Sve dobro stiskati (gužvati) rukama te zamotati kosu u običnu pamučnu majicu neku staru. Vi možete staviti samo aktivator kovrča, ili staviti samo leave in regenerator to je na vama da isprobate. Nakon toga sušite kosu s difuzerom da izbjegnete frizzy efekt. Naravno sto niza temperatura i puhanje. Masku stavite jednom u tjednu, ili jednom mjesečno kako god vi želite da nahranite kosu. Birala sam nekako povoljnije proizvode koji su meni super. Cantu aktivator kovrča je jedino malo skuplji (65kn). > Svakako je savjet da kosu ošišate tako da se može lakše kovrčati (stepenasto). > Svi proizvodi dosta dugo traju osim regeneratora koji se nekako najviše troši, i ne štedite na njemu kod pranja. Ajme hvala puno! Bas sam proucavala dm-ovu stranicu i trazila pristupacne proizvode, svakako probam nesto od navedenog. Hvala! 😊
2022 11 20