Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Aircash - kako funkcionira?

Pozdrav cure, može li mi netko objasniti detaljnije kako funkcionira Air cash kartica? Uplaćuje li se normalno na nju kao i na sve ostale kartice (daš br.rač uplatitelju i to je to)? Treba li se taj novac negdje prijavljivati (porez i to)? Mogu li na nju sjedati uplate iz inozemstva isto tako dajući samo broj kartice itd.? Hvala unaprijed 🙂
2022 11 30
Evo pokušati ću vam ja objasniti.. sa karticom možete kupovati na bilo kojem prodajnom mjestu kao i internetskim trgovinama.Kad otvorite aplikaciju imate uplate i isplate.Mozete uplatiti na bilo koji broj računa novce ali ako želite na svoju karticu napraviti uplatu to možete na bilo kojem mjestu koje je partner sa air cashom(tisak,in novine,tifon,ina),tako da odete na aplikaciju,odaberete uplata,upišete željeni iznos i prikaze vam se kod koji skenirate na nekom od ovih prodajnih mjesta.Ako vam uplaćuje druga osoba onda njoj pošaljete taj kod i ona uplati .Ako i druga strana ima air cash onda pomoću broja mob.prebaci novce.Znaci nemozete dati broj računa x osobi i da vam uplati jer air cash nema Iban.Zvuci sve skupa komplicirano ali nije strašno 😀
2022 11 30
Jedna ispravka samo Aircash ima IBAN i na njega se moze uplatiti preko internet bankarstva 😁
2022 11 30
meni osobno super stvar natipkam kad dodem s posla detalje
2022 11 30
> mateja194: > Jedna ispravka samo Aircash ima IBAN i na njega se moze uplatiti preko internet bankarstva 😁 I ja sam nova sa air cashom i za ovo nisam znala🤔
2022 12 01
> depikolozvane: > Evo pokušati ću vam ja objasniti.. sa karticom možete kupovati na bilo kojem prodajnom mjestu kao i internetskim trgovinama.Kad otvorite aplikaciju imate uplate i isplate.Mozete uplatiti na bilo koji broj računa novce ali ako želite na svoju karticu napraviti uplatu to možete na bilo kojem mjestu koje je partner sa air cashom(tisak,in novine,tifon,ina),tako da odete na aplikaciju,odaberete uplata,upišete željeni iznos i prikaze vam se kod koji skenirate na nekom od ovih prodajnih mjesta.Ako vam uplaćuje druga osoba onda njoj pošaljete taj kod i ona uplati .Ako i druga strana ima air cash onda pomoću broja mob.prebaci novce.Znaci nemozete dati broj računa x osobi i da vam uplati jer air cash nema Iban.Zvuci sve skupa komplicirano ali nije strašno 😀 Hvala puno na pojašnjenju 🥰
2022 12 01
> mateja194: > Jedna ispravka samo Aircash ima IBAN i na njega se moze uplatiti preko internet bankarstva 😁 Ako je stvarno tako odličnooo 😊 Nalazi li se IBAN na poleđini kartice ili?
2022 12 01
Super objasnjenje, mene je takoder isto zanimalo! Zanima me jos info prilikom slanja koda ili IBANA drugoj strani za uplatu, je li dovoljno samo to ili trebaju i ostali podaci (ime, prezime i sl.) kao i za ostale kartice i njihove transakcije. Unaprijed hvala! 😁
2022 12 02
> MimiMim: > Super objasnjenje, mene je takoder isto zanimalo! > Zanima me jos info prilikom slanja koda ili IBANA drugoj strani za uplatu, je li dovoljno samo to ili trebaju i ostali podaci (ime, prezime i sl.) kao i za ostale kartice i njihove transakcije. > Unaprijed hvala! 😁 Osoba koja uplacuje upisuje iban, model i poziv na broj. Primatelj je Aircash d.o.o...iako i da napise vase ime nije bitno. Bitan je poziv na broj. U aplikaciji ides na uplata- bankovni racun i tu su ti tvoji podaci koje saljes 🙂 Kada se uplacuje preko koda ne treba nista 🙂 A ako osoba ima Aircash samo vam posalje preko broja moba i to je to 🙂
2022 12 03
> mateja194: > Jedna ispravka samo Aircash ima IBAN i na njega se moze uplatiti preko internet bankarstva 😁 Aircash nema iban
2022 12 05
> VesnaKc: > > mateja194: > > Jedna ispravka samo Aircash ima IBAN i na njega se moze uplatiti preko internet bankarstva 😁 > Aircash nema iban Ima, procitajte moj komentar iznad, imate ga na uplate pod bankovni racun.
2022 12 05
Postoji li poveznica Aircash i porezne? Imaju li uvid? 🫣
2022 12 06
> depikolozvane: > Evo pokušati ću vam ja objasniti.. sa karticom možete kupovati na bilo kojem prodajnom mjestu kao i internetskim trgovinama.Kad otvorite aplikaciju imate uplate i isplate.Mozete uplatiti na bilo koji broj računa novce ali ako želite na svoju karticu napraviti uplatu to možete na bilo kojem mjestu koje je partner sa air cashom(tisak,in novine,tifon,ina),tako da odete na aplikaciju,odaberete uplata,upišete željeni iznos i prikaze vam se kod koji skenirate na nekom od ovih prodajnih mjesta.Ako vam uplaćuje druga osoba onda njoj pošaljete taj kod i ona uplati .Ako i druga strana ima air cash onda pomoću broja mob.prebaci novce.Znaci nemozete dati broj računa x osobi i da vam uplati jer air cash nema Iban.Zvuci sve skupa komplicirano ali nije strašno 😀 Imaju sada i iban, model i poziv na broj. Može se uplatiti i preko računa.
2022 12 08
> enaaenica: > Postoji li poveznica Aircash i porezne? Imaju li uvid? 🫣 Ne, prepaid računi nemaju poveznicu, uplata glasi na banku tj Air Cash
2022 12 08
> MimiMim: > Super objasnjenje, mene je takoder isto zanimalo! > Zanima me jos info prilikom slanja koda ili IBANA drugoj strani za uplatu, je li dovoljno samo to ili trebaju i ostali podaci (ime, prezime i sl.) kao i za ostale kartice i njihove transakcije. > Unaprijed hvala! 😁 Ne ide vaše ime, nego na ime Air Cash (jer je prepaid račun) OBAVEZNO uplatitelje da upiše model i poziv na broj jer će tako Air Cash prebaciti vama. Ako ne upiše sjeda air cashu, pa morate slati mail da prebace.
2023 02 02
1 2