Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Odvlazivac ...molim iskustva i savjet

Sokirao me danas "oblacic " vlage na zidu koja se od poda podize prema gore,izbilo u jednom danu,vjerovatno kapilarna vlaga,inace nemam problema sa vlagom u kuci ,niti kondenzacijskom,susrecem se prvi put.Jel ima tko iskustvo sa pokretnim odvlazivacem (na kotacice),ne znam koliko bi pomogao kod kapilarne vlage posto je to dublji problem?
2022 12 27
Uh i ja sam isto prije otvorila temu o tome i zatim odlučila kupiti odvlaživač i sad sam oduševljena. Imam upravo na kotačiće i mislim da su vam više-manje većina takva. Kad sam ga kupila ispitala sam prodavača pojedinosti. Ako imate oko 50 kvadrata stana najbolje je uzeti neki u tom rangu, spremnik za vodu nebitan. Mislim, što je veći soremnik i cijena će vam biti isto veća, a ostale pojedinosti mogu vam biti iste pa pripazite na to. Moj ima dvije litre i iskreno što će mi više, samo bi mi bilo nespretno nositi vodu do wc-a da ju izlijem. I spremnik se napuni tek za otprilike 5 sati. Ispočetka je odvlaživač radio po cijele dane, sad nema potrebe. Upalim ga kad stavim odjeću sušiti i tu odlično odradi svoj posao. Ako ste uočili vlagu na zidu, neće ju isušiti, morat ćete to prebrisati, pokrečiti. Ali je dobro što spriječava razvoj vlage pa se neće dalje širiti. Moj sada radi kažem, za potrebe sušenja odjeće. Grijanje radi i nema potrebe da bude stalno upaljen. Kad nekud idemo van i volim da je ugašeno sve. To zujanje nije tako strašno, može raditi i po noći ako zatreba.
2022 12 28
I nemojte davati puno love za to, malo pretražite akcije. Mi smo svoj kupili za 800 kn. A frendica je dala 2500. Rade posve isto. Ako manje košta ne znači da slabije vrijedi. Svi su vam oni skoro od istog proizvođača i za klima uređaje. Ako ljudi ugrađuju klime, onda valja i odvlaživač. I ako stvarno naletite na neki bez kotačića, radije uzmite s tim kotačima. Nije taj uređaj ni lagan toliko za nošenje. Zato i mislim da je većina napravljena s kotačima.
2022 12 28
> Lunass: > I nemojte davati puno love za to, malo pretražite akcije. Mi smo svoj kupili za 800 kn. A frendica je dala 2500. Rade posve isto. > Ako manje košta ne znači da slabije vrijedi. Svi su vam oni skoro od istog proizvođača i za klima uređaje. Ako ljudi ugrađuju klime, onda valja i odvlaživač. > I ako stvarno naletite na neki bez kotačića, radije uzmite s tim kotačima. Nije taj uređaj ni lagan toliko za nošenje. > Zato i mislim da je većina napravljena s kotačima. Hvala puno za opsiran odgovor,vec sam po malo istrazila,slazem se sa svime.
2022 12 28
Mi imamo već godinama Gree odvlaživač i mogu reći da je velika razlika s njim i bez njega. Zapravo nas je spasio. Koji god kupite, pazite na kvadraturu koju može pokriti.
2022 12 29