Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Upozorenje krpičarka "HelenaSmogodi"

Krpičarka sa profilom HelenaSomodi, ime Helena Somođi iz Virovitice, prodala mi prsteni, kao u "vrlo dobro" stanje, a ono došlo bez većeg cirkona!!! Napisala sam joj da je prsten stigao ali bez 1 cirkona, a da nije navela da nedostaje, a ona meni, da je tako ona kupila i da nosim prsten sa nedostatkom s unutarnjem dijelu prsta, te da ona ne smatra da je nedostatak i potrebu da navede. Tražila sam da mi samo dio novca vrati koliko bi me došlo za popravak. Međutim, ona odgovorila da je sve rekla i da nema više ona sto se raspravljati. Pa ljudi moji, sto je ovo došlo, gdje je pobjegla ljudskosti, cast i poštenje..
2023 03 06
Ako netko zeli slobodno saljem cijeli razgovor na uvid! Tako da mozete vidjeti da ona nema pravo crniti mene, niti ja nju (sto ni ne pokusavam)
2023 03 06
Evo cijelog nakon razgovora nakon primitka prstena: luv2shop Dobar vecer, tek sada vidim da fali jedan cirkon/ kamenčić., nisam stigla ga ni alvija pogledati, kada vidim taj nedostatak. prije 17 sata HelenaSomodi Ja sam njega takvog i dobila, tj kupila Valjda je to namjenjeno da ide s unutarnje strane prsta, kako da kazem, prema dlanu prije 11 sata HelenaSomodi Barem sam ga ja tako nosila i nije mj smetalo prije 11 sata luv2shop Trebali ste u opisu to reci ili barem u mailu inace ga ne bibila kupila ili ne potoj cijeni!! prije 6 sata HelenaSomodi Ne smatram to nedostatkom jer je tako u kupljen. Nije mu manja vrijednost radi toga, i dalje je srebro s pozlatom Lp! prije 5 sata luv2shop Draga gospođa bez obzira sto ste kupili u takvom stanje NE ZNACI da nema nedostatak, prsten nije čitav, nedostaje mu cirkon. Dužni ste u opisu ili slikama označiti /napisati da nedostaje jedan cirkon, da bude transparentno. Tako da kupac odluci dali ce platiti/kupiti za tu cijenu i u takvom stanju. Molila bi Vas da mi vratite dio novca mislim da bi barem 8 eura bilo fer !! prije 3 sata HelenaSomodi Glete, ja sam prsten platila 500-600 kn, ne sjecam se tocno ali znam da je preko 500 kn bilo Isto tako vi niste trazili dodatne slike ili video cijelog prstena, a mogli ste, ja bih vam poslala Prodala sam ga za 19,88€ sto je puno manje od samih 500-600 kn Ako je prsten takav kupljen, za tu cijenu, mislim da sam ga po realnoj cijeni i prodala Kazem, ako je ta rupica namjenjena da bude s unutarnje strane prsta onda tako i treba biti i ne smatram to nedostatkom Isto tako, ja vama necu obrisat povratnu kao sto vi meni jeste
2023 03 06
Inzistirajte da vam vrati novce ako nije navela da fali cirkon. To je njezina greška. Neka snosi posljedice. Zar joj nije jasno da ako to ne napravi ljudi neće htjeti od nje kupovati jer će biti na crnoj listi.
2023 03 06
Evo jos jer nije stalo sve u jednoj poruci: prije 1 sat HelenaSomodi Ni ja vas, ni vi mene ne mozete ocrniti (niti ja vas pokusavam) Jer niste trazili nista dodatno Ja nisam navela to sto vi nazivate nedostatkom JER JE TAKAV KUPLJEN Pogledajte za koliko novca cure prodaju nakit, onda mozemo pricati o tome za koliko sam ja prodala Iako nemamo o cemu vise pricati prije 1 sat HelenaSomodi Ne zelim se raspravljat i nemam o cemu, sve je receno prije 1 sat HelenaSomodi Ako mi imate jos sto reci, slobodno, razumijem i ja vas, ali nema smisla da prodam prsten za 100 kn koji sam ja platila 500+ kn prije 1 sat luv2shop Meni je žao da niste pošteni i fer i da nismo dosli do poštenog dogovora! Ja u svakom slučaju idem dalje sa ovim. prije 1 sat HelenaSomodi Jel vi mene razumijete
2023 03 06
Pa nije valjda da vjerujete da je netko kupio novi prsten u trgovini bez jednog cirkona.
2023 03 06
Sve sto prodajete morate navesti mane i nedostatke A ne napisati da ste takvo i kupili,nakon sto kupac preuzme To sto fali cirkon je nedostatak,koji Vi niste naveli Trebali ste napisati da fali cirkon,pa tko hoce kupiti tko nece Ako ja prodajem nesto s manom moram to navesti,to nije moje pravilo,nego pravilo krpica Ne kosta ni zamjena cirkona milion eura,i to se da rijesiti
2023 03 06
Poslano Vam je u inbox moje podatke. Moglo je to biti riješeno bez foruma!
2023 03 06
Gospođi sam trazila da mi vrati samo 8 eura za popravak cirkona, a ona kaze da je uplatila 5 eura i poslala slike sa cijenikom od Pahir, Silver for you ( nema ni jednog ni drugog u mom gradu vec bi trebala i to snositi troškove ppt) za popravak cirkon do 2.95mm, a ovaj cirkon ima sigurno 5mm sto izosi 10€ po cijeniku.... nit sam joj trazila ppt, niti 10 eura, nego jadnih 8 eura za popravak pa ni to nije u stanju ispoštovati!! Pa sto dalje reći!
2023 03 06
Uplaceno je sve.
2023 03 06
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e0c36070df434b96cec03a0cc1f9685a.jpg) Od trazenih 8 eura za popravak, gospođa odlučila na svoju ruku da mi samo uplati jadnih 5 eura kao sto je odlucila da zataji da nedostaje 1 cirkon prikupnji!!! Strasno!!
2023 03 06
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/57faf0ab134cf6c9373d6c784b3db90b.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/056c809e4a8a0a84c34cce47e9c727f6.jpg) Jel dosta vise?
2023 03 06
Najbolje bi bilo da pitate gospođu u kojoj je zlatarni prsten kupljen pa da provjerite s njima kako zaista on treba izgledati. Možda uistinu takav prsten i je. S druge strane gospođa je trebala navesti taj "nedostatak" odnosno napomenuti da nije sigurna fali li tu taj cirkon ili je prsten jednostavno takav. Ukoliko se odlučite na popravak vidjet ćete što će vam tamo reći dal je to oštećeno ili je tako pa shodno tome kontaktirajte gospođu da Vam podmiri trošak popravka (ukoliko je riječ o oštećenju). A ovo Vam je "škola" da drugi put pitate za dodatne fotografije artikla koji kupujete. I sama u većini slučajeva kupim artikl bez da pitam za još fotografija, što je velika greška jer upravo s time možemo izbjeći ovakve situacije. Zapravo mislim da kad kupac ne pita za dodatne slike je na neki način sam kriv i mora bit spremna na to da će možda dobit "mačka u vreći" što ne opravdava prodavače koji ne navedu nedostatke da prodaju oštećenu robu. Morate shvatit da je ovo kupnja preko interneta i da morate pitat za dodatne slike prije nego što uplatite novac na račun prodavača pa ni u dućanu ne uzmete nešto bez da probate/pogledate što ste uzeli.
2023 03 06
> Ketycaa: > Najbolje bi bilo da pitate gospođu u kojoj je zlatarni prsten kupljen pa da provjerite s njima kako zaista on treba izgledati. Možda uistinu takav prsten i je. S druge strane gospođa je trebala navesti taj "nedostatak" odnosno napomenuti da nije sigurna fali li tu taj cirkon ili je prsten jednostavno takav. Ukoliko se odlučite na popravak vidjet ćete što će vam tamo reći dal je to oštećeno ili je tako pa shodno tome kontaktirajte gospođu da Vam podmiri trošak popravka (ukoliko je riječ o oštećenju). A ovo Vam je "škola" da drugi put pitate za dodatne fotografije artikla koji kupujete. I sama u većini slučajeva kupim artikl bez da pitam za još fotografija, što je velika greška jer upravo s time možemo izbjeći ovakve situacije. Zapravo mislim da kad kupac ne pita za dodatne slike je na neki način sam kriv i mora bit spremna na to da će možda dobit "mačka u vreći" što ne opravdava prodavače koji ne navedu nedostatke da prodaju oštećenu robu. Morate shvatit da je ovo kupnja preko interneta i da morate pitat za dodatne slike prije nego što uplatite novac na račun prodavača pa ni u dućanu ne uzmete nešto bez da probate/pogledate što ste uzeli. Potpuno se slazem s vama, iako sam ovdje ja ocrnjena. Ali ja znam da je prsten bio takav Iako sam "gospodi" vratila dio novca i iskreno bas me briga i da pise sta god hoce u ovom forumu Necu trpit blacenje i optuzbe za gluposti
2023 03 06
A mene sad zanima kako taj prsten izgleda...možete li staviti slike?
2023 03 06
1 2 3