Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako do korisnice

Molila.bih Vas ako itko poznaje krpičarku pod imenom "littlefairy" da je zamoli da pogleda inbox.Pokušavam je kontaktirat, no bezuspješno(jer vidim da se ulogira a ne dobivam odgovor).Ja sam sa njom uspješno surađivala prije god dana.Zadnju povratnu je imala u 5om mj prošle godine tako da ne mogu nikoga pitat jel ima kakav kontakt. Unaprijed hvala
2023 03 26
Napravite skrin njenog profila pa pitajte u grupi na FB jel ju tko pozna, a ako je tamo vjerojatno će vidjeti objavu pa Vam se javiti. Sretno!.
2023 03 26
Radije odustanite. Žena je pročitala poruku, ali namjerno ignorira.
2023 03 26
Ako se normalno ulogira i ne odgovara na poruku,znaci da ne zeli odgovoriti,inace bi vec dobili odgovor od nje
2023 03 26
> kozmetika88: > Ako se normalno ulogira i ne odgovara na poruku,znaci da ne zeli odgovoriti,inace bi vec dobili odgovor od nje Pa da istina...tako će i bit..hvala na odgovoru.
2023 03 27
Hvala svima na odgovoru i savjetima.Mislim da je vrijeme da odustanem i nađem neku novu sreću.
2023 03 27
> Antonija239: > Hvala svima na odgovoru i savjetima.Mislim da je vrijeme da odustanem i nađem neku novu sreću. Dobro ste odlučili. Možda žena nema ništa protiv vas, ali tko zna u kakvoj je situaciji. Ponekad vlastite brige/obaveze dovedu neke korisnice do toga da im stvarno nije do tih par eura od prodaje. Zbog toga možda netko ne odgovara, iako pročita poruku. Sigurno nema ništa protiv vas, nego je nešto drugo u pitanju.
2023 03 29