Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zasto primopredaje ne?

> Uvijek kažem ako netko baš želi neka mi dođe pred kuću po artikl, njegova stvar.. Da, nekome je možda usput, netko možda ima više vremena. Sve je stvar dogovora
2023 03 28
> kozmetika88: > Zato sto bi svi da im dođes na noge > U Zg su htjeli da idem s jednog kraja grada na drugi,zbog 30kn > Pa prodajes nesto za 20kn,pa na primopredaji hoce za 10 ili 5 > Sad ne zivim tamo,pa i dalje pitaju za primopredaju u Zg ili cak Rijeci > Trenutno zbog posla koji radim niti mogu niti imam vremena za primopredaje > Jer neki ne razumiju da ne mozes otic s posla zbog komada odjece tocno!! kad sam tek pocela s krpicama sam bila naivna i pristajala na primopredaje bez ikakvih uvjeta. cak mi nije bio problem doci na neko mjesto iako je to znacilo sjedati u auto i voziti se do tamo. događalo se da bi mi zene kasnile, bile drske i bezobrazne, htjele na licu mjesta probavati stvari koje sam prodavala (jedna je nasred ulice htjela navlaciti majicu preko svoje, meni to nije normalno), vrijeđale me kad ne bih htjela spustiti cijenu, i sl. zbog svega sam prakticki odustala od toga. danas eventualno pristanem ako imam volje i ako kupac zeli doci na lokaciju koja meni odgovara. mada i dalje preferiram slanje.
2023 03 28
> harley01: > > kozmetika88: > > Zato sto bi svi da im dođes na noge > > U Zg su htjeli da idem s jednog kraja grada na drugi,zbog 30kn > > Pa prodajes nesto za 20kn,pa na primopredaji hoce za 10 ili 5 > > Sad ne zivim tamo,pa i dalje pitaju za primopredaju u Zg ili cak Rijeci > > Trenutno zbog posla koji radim niti mogu niti imam vremena za primopredaje > > Jer neki ne razumiju da ne mozes otic s posla zbog komada odjece > tocno!! > kad sam tek pocela s krpicama sam bila naivna i pristajala na primopredaje bez ikakvih uvjeta. cak mi nije bio problem doci na neko mjesto iako je to znacilo sjedati u auto i voziti se do tamo. događalo se da bi mi zene kasnile, bile drske i bezobrazne, htjele na licu mjesta probavati stvari koje sam prodavala (jedna je nasred ulice htjela navlaciti majicu preko svoje, meni to nije normalno), vrijeđale me kad ne bih htjela spustiti cijenu, i sl. zbog svega sam prakticki odustala od toga. danas eventualno pristanem ako imam volje i ako kupac zeli doci na lokaciju koja meni odgovara. mada i dalje preferiram slanje. na ovo isprobavanje robe nasred ulica sam zaboravila :') ali imala sam par takvih. jos mi dođu zene 2 broja vece od onog sto prodajem i odmah vidim da nece stat u tu robu... pa traze okolo javni wc da probaju i onda su jos razocarane sto ne stanu u to
2023 03 28
Ljudi su lijeni. Ima i u tome nešto. Ne da im se dogovarati, dolaziti na neko mjesto, čekati, a ni razgovarati s drugim osobama. Takvo nam je društvo. Pa radije biraju usput kad mogu i tada pošalju. Naravno, slažem se i sa prethodnim komentarima pa da ne ponavljam i te navedene druge razloge. Ali da, ljudima se često ne da ništa. Rijetki su oni ljudi koji hoće drugima izaći ususret. Trenutno imam doma neke radove pa i slaganje izrezanih drva s kojima se od jutra natežem. Susjedi prolaze, čak ni ne pozdravljaju danas, kao u poslu sam pa da ne smetaju 😁 Svi većinom gledaju kako izbjeći ono što ne moraju. Tako je i sa dostavom paketa. Svi u današanje vrijeme gledaju svog posla pa ne dogovaraju nikakve druge aktivnosti.
2023 03 28
Ja sam imala 3 primopredaje u ovih nekoliko godina ovdje iako sam u malom gradu. Sve su prošle super, jedna mi je curka došla i kući jer joj je hitno trebala haljina tako da sam uvijek za primopredaje 😁
2023 03 28
uvijek za primopredaje samo zbog bojkota pretjerane cijene poštarine
2023 03 28
Svaki je pocetak bio tezak, pa tako i moj. Dok nisam dobila par povratnih informacija radila sam u pocetku primopredaje medutim sve bilo dobro djevojke, zene za svaku pohvalu nasli se upoznale, ispricale pa cak morale na kavu da se ispricamo kako treba ( mi zene😂 ). Sve do jednog suncanog popodnevnog dana kada je sve krenilo nizbrdoo javila se zenica sve divno bajno krasno sutra ujutro prije posla se trebale naci dodem na dogovoreno mjesto 30 minuta ranije kako bi eto ispala kulturna i pristojna medutim zena se nije pojavila, na telefon se nije javila nakon prolaska dogovorenog vremena posaljem poruku na broj koji mi je ostavila medutim dobila sam blok...Druga situacija isto tako za nekih 30 ili 50 kn dogovorimo primopredaju bila je zima taj dan je padao snijeg u razgovoru zena mi je rekla da ima malo dijete svega par godina i kako nema auto aide bilo mi je zao da sada ide po snijegu i hladnoci jos sa djetetom kazem lijepo neka da adresu doci cu pozvoniti i da napravimo primopredaju...Zenica pristala poslala adresu odmah poslije posla se zaputim na adresu medutim dolazim na adresu zaticem malu oronulu, napola unistenu kucu znaci za zivot nije ni za psa a ne ljude ne vrijedam nikoga odmah da se ogradim vicem, zovem na mobitel nista ni traga ni glasa...Odlazim do najblize kuce koju sam smatrala da ima nekoga izlazi jedna starica ( posjetila me na moju baku🥺 ) koju upitam jel zna zenicu ona me blijedo gleda i kaze sinko moje tu vec dugi niz godina nema nikoga od tada zena sa kojom sam se dogovorila nisam cula ni traga ni glasa i eto ima ih jos par ali dobro to je nekako kap koja je prelila casu i rekla sam ne radim primopredaje...
2023 03 28
Kod nekoga da, kod nekoga ne. Može biti 100 razloga za ne. Isto tako za da. Primopredaja možda povećava mogućnost prodaje za one krpičarke koje ne vole kupovati napamet, ni zbog veličine, ni zbog stanja artikla. A opet, netko se ne voli nalaziti i nosati artikl za koji nije siguran da će ga prodati. Nalaženje ne podrazumijeva i prodaju/kupnju. Ako mi ne valja, neću kupiti. Jedino, nepristojno mi se cjenkati na primopredaji. Eventualno ako uočite neko oštećenje koje vam zapravo ne smeta previše, u redu mi je pitati da se spusti cijena. Recimo, jedna strana majice je malo dulja, može se popraviti kod krojačice, a majica mi se sviđe, ali ipak ćete to platiti dodatno. Kako tko voli, otvorene su nam mnoge opcije. Korisnice kod kojih piše primopredaje NE; meni zvuči kao da su se opekle, nemaju vremena ili im prodaja nije tako važna pa neće gubiti vrijeme da se nalaze. Meni su sve opcije u redu, poštujem tuđe odluke.
2023 03 28
Ja radim primopredaje i šaljem Tiskom. Za sada su mi sve primopredaje prošle super. Skužila sam da neke curke pomalo bojažljivo pristaju i tako se i ponašaju na samoj primopredaji što pripisujem vjerojatno negativnom iskustvu od ranije. Živim u Zagrebu i imam osjećaj da mi je život svakim danom sve užurbaniji sa sve više obveza, pa kužim i curke koje nemaju vremena sastajati se po gradu. Osobno nisam nikad na primopredaji snižavanja cijenu ili se nećkala. Prikupim sve meni potrebne informacije o artiklu, odlučim i tek onda se nalazim s nekim... Zapravo nekako sve pokušam zaključiti iz same komunikacije porukama s određenom osobom. Ako imam osjećaj da bi moglo biti bilo kakvih problema, odustat ću od kupnje općenito...
2023 03 28
> kbojana: > Treba uzeti ubzir da netko radi do 17 h dok dođe doma bude i 18, još ako ima dvoje ili više djece i djeca razne aktivnosti, zaista ne znam kada bi se stigao nalaziti sa korisnicama po gradu, još ako ih je cca dvije tjedno, i to za npr 5 eura. Primopredaja je po meni za mlađe djevojke - studentice koje imaju višak vremena, a ne za zaposlene žene sa hrpom obaveza. Kada prodam skuplji artikl , čak ponekad i inzistiram na primopredaji , ali za 5 eura zaista ne mogu. > Uvijek kažem ako netko baš želi neka mi dođe pred kuću po artikl, njegova stvar.. Da, meni često dođu kući. Ako ne onda se nađemo negdje.
2023 03 29
Ja se više volim nalaziti negdje u gradu.Ne želim da znaju gdje živim jer nikad neznam na koga mogu naletjeti. Nadam se da smo svi ljudi i da se ne bi smjeli uvrijediti ako konkretnu korisnicu pitamo uljudno za primopredaju.
2023 03 29
Živim u manjem mjestu i ne vozim , nemam kome ostaviti klince i jednostavno mi je neizvedivo , znala sam nekoliko puta se dogovoriti za skuplje stvari npr. Pa odemo do većeg grada ako bi kupac pristao i obaviti primopredaju pa ja usput obavim shoping i sl. Ali većina bi da im se za par eura vozi pred vrata , ili se druga strana ni ne pojavi .. a ja sam potrošila novac na benzin .. tako da svega ima .. vjerujem da živim u Zagrebu kao i prije pa bi se bilo lakše dogovoriti i sve je povezano javnim prijevozom .. pa je samim time jednostavnije . A iskreno ne volim da mi itko doma dolazi i zna di živim , to mi ne pada na pamet ..
2023 03 29
> NikolinaDomazet: > Svaki je pocetak bio tezak, pa tako i moj. Dok nisam dobila par povratnih informacija radila sam u pocetku primopredaje medutim sve bilo dobro djevojke, zene za svaku pohvalu nasli se upoznale, ispricale pa cak morale na kavu da se ispricamo kako treba ( mi zene😂 ). Sve do jednog suncanog popodnevnog dana kada je sve krenilo nizbrdoo javila se zenica sve divno bajno krasno sutra ujutro prije posla se trebale naci dodem na dogovoreno mjesto 30 minuta ranije kako bi eto ispala kulturna i pristojna medutim zena se nije pojavila, na telefon se nije javila nakon prolaska dogovorenog vremena posaljem poruku na broj koji mi je ostavila medutim dobila sam blok...Druga situacija isto tako za nekih 30 ili 50 kn dogovorimo primopredaju bila je zima taj dan je padao snijeg u razgovoru zena mi je rekla da ima malo dijete svega par godina i kako nema auto aide bilo mi je zao da sada ide po snijegu i hladnoci jos sa djetetom kazem lijepo neka da adresu doci cu pozvoniti i da napravimo primopredaju...Zenica pristala poslala adresu odmah poslije posla se zaputim na adresu medutim dolazim na adresu zaticem malu oronulu, napola unistenu kucu znaci za zivot nije ni za psa a ne ljude ne vrijedam nikoga odmah da se ogradim vicem, zovem na mobitel nista ni traga ni glasa...Odlazim do najblize kuce koju sam smatrala da ima nekoga izlazi jedna starica ( posjetila me na moju baku🥺 ) koju upitam jel zna zenicu ona me blijedo gleda i kaze sinko moje tu vec dugi niz godina nema nikoga od tada zena sa kojom sam se dogovorila nisam cula ni traga ni glasa i eto ima ih jos par ali dobro to je nekako kap koja je prelila casu i rekla sam ne radim primopredaje... Kako nekom padne tako nešto na pamet 😮
2023 03 29
Treba se unaprijed dogovoriti dali netko planira nešto pogledati ili kupiti, kaj ne? I ja sam kao kupac za to da dođem tamo gdje prodavačici odgovara. U slučaju da mi nesto ipak ne odgovara, ostavila bih koji euro za zahvalu za trud i utrošeno vrijeme. Znam da se većina neće sloziti samnom, ali to je moj način. Ode citav dan na dogovore,pikanja po mobitelu, vožnje, cekanja... Zelim nekom ostat u dobrom sjećanju😁
2023 03 29
Imala sam jedno loše iskustvo i bilo mi je dosta. Promijenila 2 autobusa i tramvaj, došla na odredište gdje je kupcu odgovaralo, također i u vrijeme i dan, ona sigurna da će kupiti, prije toga joj jedno 10 slika poslala i ona prezadovoljna, došla, pokazala joj, izdvojila vrijeme i na kraju da bi se ona predomislila, jer nema novca trenutno, na kraju još dobila pogrdne riječi bez razloga. Tisak i meni je ovako skorz ok. Uz to sad imam dosta malo vremena pa mi je i lakše nego nalaziti se.
2023 03 29