Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

“ANTONELA LJUBAS!!!”

“GABRIJELA 88” i “MalaCrna15”,vidim da su nazivi profila pod kojima je ova korisnica bila..Naručila sam torbu prije 15 dana i uplatila na određeni aircash račun 70€ ,nakon čega je nesto svaki trag i glas,naravno torbe nema.. Molim Vas pomoć!! Kontakt broj,mail ,nešto??
2023 04 03
Što je meni žao kad se dogodi prevara, a svaki cent je svakome bitan. Baš tužno i pokvareno. Sretno Vam :(
2023 04 03
Znam da neke korisnice sasvim fer i korektno preko air cash app rade transakcije. I nemojte mi se sad naljutiti, ali ja nikad ne bi tako išla plaćati. Ne može se uć u trag novcu, nema imena i prezimena primatelja, nikako povući novac. Plaćanje na račun s imenom i imenom i prezimenom. Da ima jasan trag transakcije.
2023 04 03
Ovo nije prvi put da je dotična na forumu. Žao mi je što ste nasjeli. Na žalost, novac nećete vidjeti. Probajte pitati cure s kojima je surađivala za njen kontakt. Njen broj mobitela bi trebali imati s obzirom da ste uplaćivali na AirCash osim ako nije poslala samo Q-ar kod pa ste tako uplatili. Sretno!.
2023 04 03
> Ketycaa: > Ovo nije prvi put da je dotična na forumu. > Žao mi je što ste nasjeli. Na žalost, novac nećete vidjeti. Probajte pitati cure s kojima je surađivala za njem kontakt. Njen broj mobitela bi trebali imati s obzirom da ste uplaćivali na AirCash osim ako nije poslala samo Q-ar kod pa ste tako uplatili. > Sretno!. Pitala sam,ali nikako doći..
2023 04 03
Šta napraviti??,ako nisam sigurna je li joj pravo ime i prezime “Antonela Ljubas”..
2023 04 03
Samo IBAN mi dolazi u obzir. Jedino što bi građani trebali napraviti pritisak na banke da mogu u svakom trenutku saznati ime vlasnika računa. I prijaviti prevaru u banku. Tako da prvo banka kontaktira svojega klijenta. Ja ne znam zašto se to još nije dogodilo. Moja banka mi šalje razne obavijesti, a tu su i obavijesti o mogućim prevarama. Naši građani već su se izborili za sve i svašta, a ovo nikako da dođe na red. Žao mi je što ste vjerojatno prevareni, može se svakome dogoditi. Puno ljudi ako nema IBAN ili ga ne da, ima neke sumnjive situacije. Naravno, postoje i poštene korisnice koje koriste modernije i brže načine plaćanja jer su im po nečemu zgodniji.
2023 04 04
Ne znam zasto svi mislite da je IBAN uplata sigurna, ja sam prije godinu dana uplatila 800€ na IBAN gospodji za LV torbu. Zena me prevarila, prijavila sam policiji odmah nakon 3 dana jer je obrisala sve artikle, odmah su reagirali i nasli gdje zivi. Kad sam pitala sto sada, odgovor je bio da ne smiju otkrivati detalje. Proslo je godinu dana, ni detalja ni novaca. Pisala sam i odvjetniku i sudu. Nista.
2023 04 05
Mislim da se možeš pozdraviti s novcem. Meni je ukradeno 330kn. Bila sam u banci ali su mi rekli: " Dobrovoljno ste uplatili. Poslan je zahtjev za povrat. Prevarantica je odbila naravno. Nista više nemozemo". Eto to je moje iskustvo. A nista nije upućivalo na prijevaru... Žalosno koliko su ljudi bez savijesti. I domišljati. Uglavnom, ne predbacuj si, događa se to više nego slutimo, cini se.
2023 04 07
Ocjene, ocjene i opet ocjene. Kod krpičarki sa malo ocjena isključivo primopredaja. Sve ostalo je rizik jer su ovdje prevare na dnevnoj bazi.
2023 04 08