Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne mogu uploadat artikl

Prvi puta koristim MojeKrpice i ispunio sam sve podatke no kad kliknem dodaj artikl ništa se ne desi. Radim li nešto krivo??? Sva polja su popunjena osim slika - stavio sam dvije umjesto svih 5 slika...
2023 04 10
Pokušaj cropati malo sliku. Ni meni original sliku ne da uploadati, a kad ju malo cropam ide bez problema. Sretno 🫠
2023 04 10
Ja danima ne mogu uploadati artikl,a nisam jedina.Ljudi počeli brisati profile na krpicama.
2023 04 12
Uploadajte najprije jednu sliku i kreirajte oglas pa objavite. Zatim naknadno editirajte oglas i dodajte druge slike - meni tako funkcionira bez problema.
2023 04 12
> ValVukojevic21: > Prvi puta koristim MojeKrpice i ispunio sam sve podatke no kad kliknem dodaj artikl ništa se ne desi. Radim li nešto krivo??? Sva polja su popunjena osim slika - stavio sam dvije umjesto svih 5 slika...
2023 04 14
Poštovani ni ja nekoliko dana ne mogu uploadati artikl.Kome se može obratiti ili je to sve vrlo neozbiljno na krpicama.
2023 04 14
Također, isti problem. Od jučer bezuspješno pokušavam dodati artikl u garderobu. Primjenila sam sve savjete, no ništa. Slike sam smanjila na potrebnu veličinu, pokušala samo s jednom fotkom pa da eventualno naknadno dodajem, brisala kolačiće i povijest pregledavanja.. apsolutno ništa ne pomaže. Za nekoga tko prvi put pokušava nešto dodati na Krpice prilično obeshrabrujuće..
2023 04 14