Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Namjestaj.hr-iskustva

Pozdrav cure, zanima me je li koja narucivala sa namjestaj.hr? Kakva su iskustva, kakva je kvaliteta proizvoda i otprilike isporuka? 😊
2023 04 11
Nismo se odlučili za kupovinu na tom webu jer su recenzije, a i ono što smo čuli loše. Nekvalitetan namještaj, tanka šperploča, čak nešto gore nego Ikein namještaj koji kao da je od papira (ormari). Na forum.hr imate temu pa možete malo pročitati jer navodno na fb samo pozitivne komentare ostavljaju, a negativne redovito brišu.
2023 04 11
Netko ih hvali,a netko je totalno razocaran Nisam nista narucila,jer sam se dvoumila Htjela sam kuhinju naruciti,ali puno novaca je u igri da bi mi mozda dostavili krivo ili da fali neki dio i da moram preinake raditi Pa za to najbolje privatnika angazirati A ovako za ormar,komode su super,susjeda je narucila Sve je odgovaralo,nista nije falilo i dostavljeno u par dana Mislim da je rok isporuke mjesec dana,valjda ovisi sto se narucuje
2023 04 12
Hvala vam na odgovoru 😊
2023 04 12
Ja sam narucila spavacu sobu sa box spring krevetom. Ormar je bio odlican, ali krevet totalni skart, jos k tome ostecen dosao. Tapicirung tanki ko paucina, tako da smo cijelu narudzbu vratili. Smatram da krevet koji kosta skoro 6000 kuna barem bude neke kvalitete
2023 04 13