Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Sto se isplati kupiti u Ikei?

Pozdrav, zene, Vi koje kupujete u Ikei, sto preporucujete kupiti tamo, a sto ne? Jel ima nesto da vam je bas otkrice? Idem uskoro u Ikeu, a dosad sam bila tamo jednom-dvaput i izgubila se u svim tim stvarima pa mi trebaju savjeti lokalnih vodica. 😀
2023 04 16
Krevet za psa, ako imate kucnog ljubimca.🙂 Definitivno najbolji materijal i velicina, a cijena odlicna! Vrecice sa zipom koje mogu u zamrzivac, mogu posluziti kao za nesto sacuvati(ima dosta litraza na izbor). Stvari za kuhinju plastika, postolja za kuh.ormarice za razne namirnice, tanjure, poklopce i sl. Sa posteljinom valja biti oprezan, ja sam narucila jedan set pamuk i sve ok, al navlaka za poplun nema niti gumbe niti cif tako da meni se iskreno to nije dopalo. Onaj brisac za stakla ili staklenu stijenu u tušu jako dobra stvar. Koševi za smece isto super stvar. Imaju bas velik izbor, al to zna bit varka ono uzmes puno toga pa se i malo iznenadis na blagajni😃😃
2023 04 16
IKEA-raj na zemlji! Namjestaj, tepisi, kuhinjske bedastoće, kutije, košare, košare su predivne. Uzmeš si katalog pa listas kod kuće...
2023 04 16
Meni su super oni plastični ormari za cipele, mogu se složiti po želji za izraditi element ili po želji, a ne zauzimaju puno prostora...
2023 04 16
Ikea ima dizajnere i ljude koji misle glavom, dosta toga je funkcionalano, jel, nije kvaliteta ko Šavrić al neću s ormarom igrati nogomet. To kako oni poslože sve potrebno u malo kvadrata, rješenja koja imaju za spremanje, sortiranje, preglednost, to je meni fantazija, a veliki dio ima dobar dizajn. Nažalost, nije ih bilo u Hr kad sam ja uređivala stan, a i zbog potkrovlja sam morala raditi sve po mjeri. Al zaletim se po sitnice, kutije, spremnike, posuđe, umjetne biljke, poklon za nekoga, posteljinu, stvari za kuhinju, ja uvijek nešto nađem, čak i kad mi ništa ne treba, pa nemreš otamo izaći prazne košare. Čula sam da imaju odlične marmelade od naranče, to nisam još isprobala, bojim se ići jer ću nakupovati čuda. Još vam je prek puta onaj outlet, tamo svašta nađem također.. zadnji put sam izašla s 3 para tenisica- kao išli smo kupovat stvari za podstanarski stan, da, dobra rješenja za studente, kad se ne zna koliko će biti u stanu...ima uvijek nešto na akciji...
2023 04 16
Obavezno ono pakiranje uložaka za valjak za čišćenje odjeće - ti su mi najbolji i 4 role su u pakiranju. Imam kućne ljubimce i puno toga trošim. Vreće za odjeću, razne staklene posude/tegle s poklopcima za kolačiće i slično, kuhinjske krpe. Tanjuri, zdjele, čaše, šalice koji se kupuju po komadu, razni pribor za kuhinju... Mirisne svijeće, potpourri... Kupovala sam i neke poklone za dječje rođendane. I naravno razne neke stvari usput koje su na kraju našle primjenu doma. Vrijeme preleti, ne isplati se ni ulaziti ukoliko ste ograničeni vremenom, a račun uvijek bude iznenađenje. :) :) :)
2023 04 16
Da, one čaše su neuništive, i staklene posudice za šečer, sol...dobre su jer ti treba jedna ruka da ju otvoriš, a opet, poklopac jako dobro dihta. A, vrečice za zamrzavanje su top!
2023 04 17
Obozavam Ikeu :) pola stana nam je opremljeno u Ikei xD - LURVIG tunel za mace, moja ga obožava toliko da smo uzeli još jedan xD - BASTIS valjci za čišćenje, mogu se kupiti samo nastavci ako imate dršku od prije, hrpa ljepljivih traka - KALLAX polica, odlična za one koji vole društvene igre + ima raznih umetaka - EKET police, slično kao KALLAX, no mogu se različite jedinice kombinirati, sa vratima, dodatnim umetcima, sa ladicama, vratima... - BRIMNES krevet na razvlačenje, u malom smo stanu pa pravi krevet ne stane, ovoga razvucemo svaku vecer i to je to :) u svakoj ladici taman stane moja i njegova posteljina - jastuk, poplun, posteljina - sve im je dosta dobre kvalitete, ima jako puno izbora za toplinu popluna, mekoću jastuka, posteljine sa 2 lica... jedino što su im dimenzije skroz specifične samo za njihove proizvode, tako da večina posteljine od prije ne paše na poplune i jastuke (preveliko bude) - PRUTA posude za hranu, imamo 2 seta (zelene i narančaste), stalno koristimo i ne zauzima puno mjesta - IKEA 365+ posude za hranu sa odjeljcima, koristimo svaki puta kada nosimo hranu na posao, lijepo dihta poklopac i nikad ne curi jer se na 4 mjesta zakopča - SAMLA kutije smo koristili za stvari na tavanu, prozirne su pa vidiš što je unutra, čvrste i stvari unutra su sigurne - OSTKAKA kliješta za orahe/lešnjake su im odlične kvalitete I naravno, Ikein dučan sa hranom je super :D uvijek uzmem 1-2 pakiranja veganskih okruglica. Keksi su im isto jako fini. Imaju jako puno veganskih opcija što mi je <3 Jedini nedostatak mi je što su njihove svijeće (one male lučice) koje sam kupovala kroz zadnjih godinu-dvije loše napravljene... fitilj nije zaljepljen za dno, te se prevrne i ugasi čim se vosak otopi i ostane mi više od pola sviječice neiskoristivo... ne znam da li se to primijenilo :/
2023 04 17
Kupila sam si staklene posudice za čuvanje hrane, stvarno su mi dobre. I tako te neke sitnice za kuhinju i organizaciju. Onu podlogu za pod za radnu stolicu. Uglavnom, kupila sam hrpu stvari koje nisam planirala, a isto toliko stvari sam zaboravila, a koje sam planirala uzeti. :') Mislila sam još i nakon toga otići do outleta kraj Ikee, ali sam bila premorena. :D Za to ću, čini mi se, otvoriti drugu temu kad budem planirala ići haha
2023 05 01