Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Zaful carina

Je li iko narucivao sa Zafula otkako je krenuo onaj novi zakon za carinu? Pise da je postarina besplatna iznad iznosa od 49 eura, al se opet bojim ako narucim za tako vecu svotu da ce mi udarit svakakve cifre tj. carinu i pdv kod nas i ispast ce jos puno vise. Kod njih pise: "Shipments from all of our warehouses are delivery duty unpaid. Therefore, any and all customs or import duties are charged once the parcel reaches its destination country. If any,these charges must be paid by the customers." Ako je itko imao iskustva sa narucivanjem od tamo u nekoliko zadnjih mjeseci, bila bih zahvalna na odgovoru :)
2023 04 21
Sve preko 160 kn ide na plaćanje carine. Ako prodavač istakne vrijednost artikala tada carina ide sigurno u naplatu davanja, a ako ne naznači onda može paket proći bez plaćanja. Toliko je paketa da je nemoguće svaki pregledati. Isto tako ako nema naznačene vrijednosti, a vaš paket dođe u ruke službenika tada ćete morati dostaviti im račun na kojem su istaknute cijene naručene robe. Mislim da ispadne skuplja pita nego tepsija :)
2023 05 02