Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Obrisane objave :/

Pozdrav, ulogirala sam se maloprije i vidim da su mi neke objave obrisane? Čemu to? Vidim da se negdje piše da je to zbog krivih tagova. Na koji god oglas sam kliknula bili su krivi tagovi, onda brišite sve, a ne samo oglase unatrag dan-dva :S Ova stranica ima hrpu spam i prevara profila, mogli bi to prvo rješavati, također oglasi se nekad ne žele učitati, tražilica krš....
2023 04 26
Brišu se oglasi s krivim tagovima. Ima takvih oglasa puno i ne može se očito sve stići. Kad bi korisnice koje sada objavljuju oglase prestale s krivim tagovima, došli bi na red i svi ostali oglasi. I trazilica bi bila uredna. Svatko bi pronašao brand pod kojim traži nešto. Ne znam kojom logikom idete: svi ostali krivo tagiraju pa ću i ja? I onda se ljutite kad je obrisano. A pravila se svjesno krše. Kao da je bitno kome će prije biti obrisano.
2023 04 26
Imate dolje još jednu temu o istom....možda ste novi ovdje, ali tag je nešto što će dobro opisati vaš artikl, a ne zbuniti kupca i poslati ga u traženje u krivom smjeru. To je gubljenje vremena, ako me razumijete. Svi želimo što prije pronaći ono što trebamo. Ove traperice koje imate- ili su boyfriend ili mumjeans, ne može i jedno i drugo.....
2023 04 26
Pobrisano ih je i meni puno, ne stavljam nikad krive tagove to mi je jasno od početka kako treba ići i da se ne radi zbunjola i u tražilici a i sam kupac da zna što kupuje, ustvari oduvijek mi je to bilo glupo nabrajanje 5 ili više marki a na kraju nije artikl ni jedne od tih, ali sam znala staviti na objavljeni artikl 1 euro i cijena po dogovoru, dosta takovih oglasa je prodano, pretpostavljam da mora biti cijena pa evo stavljam ponovno sa cijenom., eto izgleda da je Admin odlučio napraviti reda., krenuo od nas pa dobro stavićemo cijenu a u inboxu se dogovarati. :D
2023 04 26
Onda brišite sve-Vrh! Cesto izbjegavam uopće komentirati ovakve teme, ali taj stav - svi krše pravila, pa ću i ja, ili, ako su obrisali meni neka brišu i drugima, a još jače mi je: objavit ću ispravan oglas kad to i drugi naprave... Mi ljudi.... Jel netko uopće čita pravila postavljanja oglasa? Itko?
2023 04 26
> Nitospitos: > Onda brišite sve-Vrh! Cesto izbjegavam uopće komentirati ovakve teme, ali taj stav:svi krše pravila, pa ću i ja, ili, ako su obrisali meni neka brišu i drugima, a još jače mi je: objavit ću ispravan oglas kad to i drugi naprave... Mi ljudi.... > Jel netko uopće čita pravila postavljanja oglasa? Itko? dobro ste napisali, čitam i ne vjerujem svojim očima, svi uglavnom grintaju na Krpice a nitko se ne pita je li u njemu problem
2023 04 27
Znaci ja ne vjerujem sta čitam,zbog ovakvih kao sta ste vi se desava ono šta me svaki put iznova "odusevi".. Upišem u tražilicu Guess torba a ono iskoci milion Zara,stradivarius,itd xy torbi jer vi pametni(ne mislim samo na vas)prodajete svoju stradivarius torbu i iz neznam kojeg razloga u tragovima stavite guess..i dok ja dođem do guess torbi prođe me volja za traženjem Ali zaista koja je svrha stavljanja krive marke u tagovima?ne razumijem
2023 04 27
> maremarenda: > Pobrisano ih je i meni puno, ne stavljam nikad krive tagove to mi je jasno od početka kako treba ići i da se ne radi zbunjola i u tražilici a i sam kupac da zna što kupuje, ustvari oduvijek mi je to bilo glupo nabrajanje 5 ili više marki a na kraju nije artikl ni jedne od tih, ali sam znala staviti na objavljeni artikl 1 euro i cijena po dogovoru, dosta takovih oglasa je prodano, pretpostavljam da mora biti cijena pa evo stavljam ponovno sa cijenom., eto izgleda da je Admin odlučio napraviti reda., krenuo od nas pa dobro stavićemo cijenu a u inboxu se dogovarati. :D Ne samo da vam se brišu oglasi u kojima nije navedena realna prodajna cijena, nego i konstantno duplirate oglase - isti artikl na više oglasa, zbog čega ste prije 2 mjeseca otvorili temu (link ispod) i dobili odgovor/razlog brisanja, pa svejedno i dalje ignorirate Pravila. https://mojekrpice.hr/forum/t/280382/brisu-se-oglasi
2023 04 27
> maremarenda: > Pobrisano ih je i meni puno, ne stavljam nikad krive tagove to mi je jasno od početka kako treba ići i da se ne radi zbunjola i u tražilici a i sam kupac da zna što kupuje, ustvari oduvijek mi je to bilo glupo nabrajanje 5 ili više marki a na kraju nije artikl ni jedne od tih, ali sam znala staviti na objavljeni artikl 1 euro i cijena po dogovoru, dosta takovih oglasa je prodano, pretpostavljam da mora biti cijena pa evo stavljam ponovno sa cijenom., eto izgleda da je Admin odlučio napraviti reda., krenuo od nas pa dobro stavićemo cijenu a u inboxu se dogovarati. :D Nije kritika, ali evo jedan savjet od mene 😘 Mislim da ćete puno brže prodati ako napišete cijenu za koju mislite da je fer za neki artikl. Postavljanje 1 € mami kupce, ali većina već misli da je to navlakuša pa i ne otvori. A i nekako s mog gledišta, mene bi bilo sram predlagati cijenu. Jednom sam sam se samo javila prije koju godinu jednoj gospođi ovdje koja je prodavala s oglasom "ponudite cijenu". Stvar u dućanu po punoj cijeni je bila 200 kn, ja sam ponudila 50 plus moja poštarina. Gospođa se uvrijedila i rekla da to nije realno, da traži barem pola cijene od one koliko je platila to. Bilo bi bolje da je odmah prikazala koliko želi dobiti, a ne ispitivati situaciju tko će joj se javiti i koliko će predložiti. 🤷‍♀️
2023 04 27
> Lunass: > Jednom sam sam se samo javila prije koju godinu jednoj gospođi ovdje koja je prodavala s oglasom "ponudite cijenu". Stvar u dućanu po punoj cijeni je bila 200 kn, ja sam ponudila 50 plus moja poštarina. Gospođa se uvrijedila i rekla da to nije realno, da traži barem pola cijene od one koliko je platila to. > Bilo bi bolje da je odmah prikazala koliko želi dobiti, a ne ispitivati situaciju tko će joj se javiti i koliko će predložiti. 🤷‍♀️ "Ponudite cijenu" i onda se naljuti na ponuđeno 🙄🤣
2023 04 27
Nema ljutnje dobronameran savjet kao Vaš je uvijek dobrodošao, nećemo više onda stavljati tako, uvijek spustim dosta cijene a i određene žene mi se javljaju pa sam to zato., ali ako su pravila drugačija dakako ćemo ih poštovati , mene osobno nikad nije odbijalo od takvih oglasa ako sam nešto vidjela i ponudila svoju cijenu , ali neku normalnu , ne ono tipa za zlatni nakit ti ne mogu ponuditi 100 kn. itd. Da sto ljudi sto ćudi poštivaćemo pravila i to je to, mislim da ih nešto baš i nisam kršila čega tu ima., s tim da sam stavila cijena 1 euro i po dogovoru, takove sam uvijek i sada stavljam kako treba. Ali radićemo po pravilima i svi zadovoljni. Sretno. :D
2023 04 27
Prije deset godina kada sam napravila profil, stavljala sam točne tagove, tek unazad nekih pet godina vidim da je puno lažnih tagova i oglas ti se praktički odmah izgubi u masi, pa iz toga proizlazi ako svi mogu fejk tagove i ja ću, jer nitko nije uvodio reda. Zato sam se naljutila i odlučila napisati objavu, šta se taj problem nije počeo riješavati u korijenu, a ne nakon puno puno vremena. A ovo da stavljam neralne cijene, otkud to? Niti sam se požalila na to, niti išta u vezi toga. Ako nešto poklanjam odaberem tu opciju, ako nešto prodajem za xyz eura odakle vam pravo da mi brišete oglas? Nikad nisam imala problema kada sam nešto prodavala po cijeni koju sam sama odredila. Hrvatska je 32 godine u tržišnom kapitalizmu, valjda je u redu ako sama odredim cijenu predmeta koji je očuvan i na prodaju.
2023 04 27
> depikolozvane: > Znaci ja ne vjerujem sta čitam,zbog ovakvih kao sta ste vi se desava ono šta me svaki put iznova "odusevi".. > Upišem u tražilicu Guess torba a ono iskoci milion Zara,stradivarius,itd xy torbi jer vi pametni(ne mislim samo na vas)prodajete svoju stradivarius torbu i iz neznam kojeg razloga u tragovima stavite guess..i dok ja dođem do guess torbi prođe me volja za traženjem > Ali zaista koja je svrha stavljanja krive marke u tagovima?ne razumijem Da! Ovakva poput mene, najgora jer se usudila reći nešto, jer sam se jako dugo dražala pravila krpica, a unatrag nekoliko godina zbog krivih tagova, oglas mi se zagubio u masi, pa sam eto i ja takva loša i anarhist počela stavljat krive tagove! Svrha stavljavljanja krivog taga je upravo to da bude malo vidljiviji. Na krpicama više ništa ne mogu ni naći jer hrpa fejk tagova zaguši tražilicu.
2023 04 27
Još nešto, ako je komad odjeće nošen zašto je dopušteno u oglas staviti samo slike odjeće sa webshopa? Jel ne bi bilo fer imati neko pravilo da za nošenu odjeću mora biti slika te odjeće u oglasu, a ne ušminkana slika sa webshopa?
2023 04 27
> martinamaslacak: > Još nešto, ako je komad odjeće nošen zašto je dopušteno u oglas staviti samo slike odjeće sa webshopa? Jel ne bi bilo fer imati neko pravilo da za nošenu odjeću mora biti slika te odjeće u oglasu, a ne ušminkana slika sa webshopa? Za pocetak pitanje? Jel Vi procitate napisano ili samo tipkate Znaci slike s neta nisu dozvoljene,jbg,razumljivo,netko je ulozio i vrijeme i novac da te slike napravi,a mi ih uzimamo za ovu stranicu,nije dozvoljeno i zato se brisu takvi oglasi,i neka se brisu I sama ulozim vrijeme da slikam svoje stvari,da ih izmjerim Komentar na nerealne cijene se nije odnosio na Vas,nego na one sto stave 1 euro cijenu, ili napisu ponudite cijenu Stavi realnu cijenu pa tko se javi A krivi tagovi nisu dozvoljeni,ako hocu kupit nesto od Adidasa,Nike itd,necu tag Zara,Mango,Replay,bla bla Ako hocete da oglas bude vidljiviji objavljujte ga cesce,ne svaki dan,nego povremeno Svatko tko krsi pravila neka bude sankcioniran,pa makar to bila i ja Nekog reda mora biti na stranici
2023 04 27
1 2