Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Oguljenje lakirane cipele

Znači, konačno nađem najudobnije elegantne cipele i dijete mi ih nehotice oguli prilikom prvog nošenja. Ima li smisla zezati se popravkom ili da kupim nove? A nisu baš jeftine... ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0a936f7e7d3a8e2cce9120be100ec5b2.jpg) Možda je najbolje da postolar pobrusi taj lak. Svaki savjet dobrodošao.
2023 04 30
Moja preporuka je da kontaktirate Lepen design iz ZG. Meni su spasili najdraze sandale koje su bile doslovno za smece.
2023 04 30
Koliko ste platili popravak? Čula sam da su dosta skupi, pa se možda isplati ako su baš skupe cipele
2023 04 30
S obzirom da ste napisali da su jako skupe dajte ih na popravak. U svakom slučaju će Vas popravak manje koštati nego nove cipele. Uz dobrog postolara vjerujem da budu kao nove. Možda rade popravke tamo di ste ih kupili, u tom slučaju ne bi morali tražiti postolara sa strane, a možda bi i prošli jeftinije. Raspitajte se u svakom slučaju. Sretno i držim fige da spasite cipelice.
2023 04 30
> Desinićka: > Koliko ste platili popravak? > Čula sam da su dosta skupi, pa se možda isplati ako su baš skupe cipele 500kn sam platila. Poslala sam ih poštom, nazvali su me da li mi odgovara cijena, vratili su ih poštom platila sam pouzećem. Meni su mjenjali cijeli potplat, remečiće su ostavili stare na moj zahtjev, ali su sanirali ostećenja na njima. Htjela sam kupiti nove, ali nigdje takve nisam našla. Zato sam se odlučila na popravak. Tako da sam prezadovoljna. Svakako se najbolje informirati prvo o cijeni.
2023 05 01
Ovaj dio gdje je oštećeno treba prekriti drugom kožom. Ne vidim drugo rješenje. Naravno, na obje cipele. Postolar to može.
2023 05 02
Kontaktirala sam ih i na žalost kažu da ne mogu popraviti cipele s obzirom da su lakirane. >:( Naručila sam nove. Sada samo razmišljam što bih mogla napraviti s ovima. Ne želim ih baciti jer su stvarno preudobne i praktički nove...
2023 05 03
> sunce86: > Kontaktirala sam ih i na žalost kažu da ne mogu popraviti cipele s obzirom da su lakirane. >:( > Naručila sam nove. Sada samo razmišljam što bih mogla napraviti s ovima. Ne želim ih baciti jer su stvarno preudobne i praktički nove... Mozda bi se mogao staviti neki ukras,detalj neki,da se to ne vidi Malo proguglajte sto se sve moze Steta ih je baciti zbog toga
2023 05 03
Ja bih stavila šljokice, to bi prekrilo ovo oguljeno, dobar postolar mogao bi to izvesti ili probate DIY ima dobrih videa 😉
2023 05 03
mašnicu staviti na obje
2023 05 04
Poz, ja bih acetonom skinula oštećeni dio laka i stavila na taj dio šljokice ili obojila sličnom bojom nepravilnih linija. I tako i drugu cipelu. Sretno
2023 05 05
Joj, baš šteta. Možda da kontaktirate Anitu Štulec (A shoo). Ona dizajnira i izrađuje svečane cipele, a vrše i popravke. Možda će imati neku ideju, a da to izgleda lijepo u konačnici.
2023 05 07
Puno ideja, ali ne znam što napraviti. Odmah sam pomislila staviti šljokice na njih, ali ne sama. Moram otić osobno do postolara da vidim što napraviti.
2023 05 09