Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pokušaj uvaljivanja jeftine stvari

Pozdrav, imala sam upravo dosta zanimljivo iskustvo. :D Na forumu tražim novčanik, mali, za kovanice. Javi mi se gospođa i nudi dva novčanika, iz aviona se vidi da je Aliexpress kvaliteta, na jednom je čak etiketa od Pepca i cijena od 7,5kn. Njena cijena - 100 i 50kn. :D Za jedan navodi da je i kožni. Pitam je za cijenu od 7,5kn, kaže da je to cijena u eurima?? pa se nađe uvrijeđena što sam je na kraju odbila. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7f214887223d219b69310d2a1f8367d7.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/446c7b9408c4dfe7622c7c4bf092f1e9.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/be890d7ebbd929d329f24d8bac8c9766.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9b44c6ecbf200b4a2dea59042ee51bf2.jpg) Na stranu što mi je to sad bizarno i smiješno što je mislila da će joj to proći, ali je odvratno kako me sa namjerom htjela prevariti. Inače na 100 povratnih ima 4 negativne...
2023 05 12
Ova je sprzena totalno, koja luda
2023 05 12
Daj molim te objavi profil biserke...
2023 05 12
hhahahahhhhahahahha topčina! ,:) 8-) Nije bolest sve što boli !
2023 05 12
Cega sve ima,plati jeftino prodaj skupo,filozofija pojedinaca Bila je tu jedna koja je sve iz Pepca preprodavala po 3-4 puta vecoj cijeni,blokirano joj je bar 4 profila,mozda je samo osvanula s novim
2023 05 12
> TinaBastet: > hhahahahhhhahahahha topčina! ,:) 8-) > Nije bolest sve što boli ! Baš tako uvijek misliš ne može biti gore kad ono novi biser :s
2023 05 12
🤦
2023 05 12
Ajme meni... Ponekad jednostavno ostanem bez komentara 😁
2023 05 12
Da nije tragično, stvarno smiješno. Kaj joj to treba...ovak se zblamirati.
2023 05 12
x-) x-) x-) Ovo je totalno ludo, i sorry ali nemrem da se ne smijem, žena je fotkala cijenu x-)
2023 05 12
> vintage.red.cat: > x-) x-) x-) > Ovo je totalno ludo, i sorry ali nemrem da se ne smijem, žena je fotkala cijenu x-) tocno to! x-) ajde da preprodaje, ali ostavi cijenu i trazi 50x vise hahahhaha sad si autorica posta moze otic u pepco kupiti ''po punoj cijeni'' od CAK 1€, umjesto za 50€ hahah nemrem :') :') :')
2023 05 12
Kad vec komentirare bisere evo da se javi tko je taj jer ocito je forum postao kao i sama stranica mjesto za blacenje i izrugivanje umjesto da svatko pogleda prvo u svoje dvoriste 😉. Za prvi novčanik kožni je i piše na njemu “Vera Pelle” (prava koža za one koje ne znaju što to znači pa da prevedem ☺️), te je isto tako cijena koju sam davala puno manja od plaćene ali je očito da gospodja dodje ovdje i traži novčanik pa je očekivala da joj ga netko pokloni a ne proda, te nikad nije imala kožni artikl pa da zna prepoznati ga od Aliexpressa koji joj je plafon za nešto kupiti pa se našla vrijedjati i praviti pametna ☺️. Uvreda nije što ga niste kupili nego što ste rekli da isti ne vrijede tu cijenu a nemajte o tome pojma te o drugom artiklu ispričala sam se da je došlo do greške tako da Vas može biti sram kako Vas tako i ostale korisnice koje umjesto da činite ovu stranicu onim što je nekad bila sijete mržnju,zavist i čučite ovdje kako biste se nekome izrugivali, te o tome još idete otvarati temu tako da kad ne znate o čemu pričate radije šutite nego da otvarate bespotrebne teme jer da se bavim preprodajom (od testera do sličnih artikala pa nikome ništa) kao mnoge ovdje koje su i prve koje u većini slučajeva i komentiraju onda bi već odavno bila prijavljena zbog toga 😉. Ugodnu večer i ugodan početak vikenda u nadi da ćete ga provesti vani a ne na ovoj stranici ☺️. Lp
2023 05 12
> Desinićka: > Pozdrav, > imala sam upravo dosta zanimljivo iskustvo. :D Na forumu tražim novčanik, mali, za kovanice. Javi mi se gospođa i nudi dva novčanika, iz aviona se vidi da je Aliexpress kvaliteta, na jednom je čak etiketa od Pepca i cijena od 7,5kn. Njena cijena - 100 i 50kn. :D Za jedan navodi da je i kožni. > Pitam je za cijenu od 7,5kn, kaže da je to cijena u eurima?? pa se nađe uvrijeđena što sam je na kraju odbila. > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7f214887223d219b69310d2a1f8367d7.jpg) > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/446c7b9408c4dfe7622c7c4bf092f1e9.jpg) > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/be890d7ebbd929d329f24d8bac8c9766.jpg) > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9b44c6ecbf200b4a2dea59042ee51bf2.jpg) > Na stranu što mi je to sad bizarno i smiješno što je mislila da će joj to proći, ali je odvratno kako me sa namjerom htjela prevariti. Inače na 100 povratnih ima 4 negativne... 104 povratne na 4 negativne koje su dane na isti način kao što i Vi otvarate temu pa ako već pišete onda se barem prije informirajte 😉.
2023 05 12
> Elle001: > Kad vec komentirare bisere evo da se javi tko je taj jer ocito je forum postao kao i sama stranica mjesto za blacenje i izrugivanje umjesto da svatko pogleda prvo u svoje dvoriste 😉. Za prvi novčanik kožni je i piše na njemu “Vera Pelle” (prava koža za one koje ne znaju što to znači pa da prevedem ☺️), te je isto tako cijena koju sam davala puno manja od plaćene ali je očito da gospodja dodje ovdje i traži novčanik pa je očekivala da joj ga netko pokloni a ne proda, te nikad nije imala kožni artikl pa da zna prepoznati ga od Aliexpressa koji joj je plafon za nešto kupiti pa se našla vrijedjati i praviti pametna ☺️. Uvreda nije što ga niste kupili nego što ste rekli da isti ne vrijede tu cijenu a nemajte o tome pojma te o drugom artiklu ispričala sam se da je došlo do greške tako da Vas može biti sram kako Vas tako i ostale korisnice koje umjesto da činite ovu stranicu onim što je nekad bila sijete mržnju,zavist i čučite ovdje kako biste se nekome izrugivali, te o tome još idete otvarati temu tako da kad ne znate o čemu pričate radije šutite nego da otvarate bespotrebne teme jer da se bavim preprodajom (od testera do sličnih artikala pa nikome ništa) kao mnoge ovdje koje su i prve koje u većini slučajeva i komentiraju onda bi već odavno bila prijavljena zbog toga 😉. Ugodnu večer i ugodan početak vikenda u nadi da ćete ga provesti vani a ne na ovoj stranici ☺️. Lp Zasto novcanik placen 7,50 kn prodajete za 7,50 eura,o tome se radi Kad se nekoga prozove zbog toga svi smo odmah azdaje,besposlicari,zavidni,itd Znaci ne mozete prodavati nesto skuplje od onoga sto ste platili Ako Vam to nije jasno,obratite se adminu stranice
2023 05 12
> kozmetika88: > > Elle001: > > Kad vec komentirare bisere evo da se javi tko je taj jer ocito je forum postao kao i sama stranica mjesto za blacenje i izrugivanje umjesto da svatko pogleda prvo u svoje dvoriste 😉. Za prvi novčanik kožni je i piše na njemu “Vera Pelle” (prava koža za one koje ne znaju što to znači pa da prevedem ☺️), te je isto tako cijena koju sam davala puno manja od plaćene ali je očito da gospodja dodje ovdje i traži novčanik pa je očekivala da joj ga netko Zašto ne pročitate cijelu poruku kad već komentirate? Kao što je i prethodno napisano dogodila se greška jer prodajem sličan takav novčanik prodajem po drugoj cijeni te kad je uočena bila voljna prodati po toj. Isto tako tko nekome daje za pravo da vrijedja i omalovažava nečije artikle govoreći da je “vidljivo da su iz Aliexpressa” gdje je dotična očito redoviti kupac ja istoj pa zna šta se prodaje kad je novčanik ok kože što i piše te je i komad istoga došao kao uzorak uz njega. Ne mogu se obratiti adminu što dopušta da se takve teme otvaraju i ljude blati na sva usta bez imalo empatije i razumijevanja dok ima onih koji prodaju lažnjake testere i tko zna što sve ne a profili i dalje aktivni. Što se mojih negativnih tiče sve je napisano pogotovo ako Vam netko želi prodati nešto što nije kao prikazano pa kad date negativnu izvrši povrat i osvetničku Vam poslije lupi ili Vas prati svugdje jer niste htjeli prodati artikl pouzećem ☺️. Ali nažalost ne mogu niti ne želim mijenjati mentalitet ljudi te posebice žena/djevojaka koje ovdje bivaju ali da bi se dobra čistka trebala odraditi i da se Krpice vrate na ono što je prije bilo bi ☺️. Lp
2023 05 12
1 2 3