Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prodaja markirane odjeće u BIH

Pozdrav, zanima me da li netko zna najbliže tržnice u Bosni tj, blizu granice sa RH? Tipa Velika kladuša da li tamo ima?
2023 05 18
Za Veliku kladušu neznan, Al u Bihaću znam da ima pijaca sa tim markiranim stvarima.
2023 05 18
Ima Arizona poznata i kao Koridor kod Brcko To je jedna od najvecih i uz granicu je
2023 05 19
Da postoje te tržnice samo ako tražite orginale tamo ih nećete naći već jeftine kopije nečega od orginala što će se vidjeti iz aviona da nije orginal jer je kvaliteta ŽNJ, jednom sam u proputovanju u Bosni kupila donje dijelove trenirki sebi i suprugu za po kući i kad izletim van, kvaliteta užasno loša već kod prvog drugog pranja nije nosivo jer je puno mucica a vidjela sam da ima trenirki kopija ali vrlo loše kvalitete, eto to Vam je moja iskustvo, mislim da je to bila Bosanska Gradiška., koliko mi je poznato što sam čula da oni idu kod nas u Slavonski Brod u šoping jer je kvalitetnije. :')
2023 05 20
Ne znam kakva je kvaliteta fejkova u Bosni, ali u Srbiji, konkretno u Novom Sadu na pijaci, je odlična. Fejkovi su stvarno vjerni originalu i kvaliteta im je super...naravno, za onoga tko se zadovoljava fejkovima :). Hoću reći da ima fejkova i fejkova....
2023 05 20