Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Traže podatke i onda odustanu??

Bok cure, Nova sam tu pa isprike ako nije mjesto ali imam pitanje, u zadnjih par dana me par cura trazilo podatke za prodaju, da bi na kraju jedna odustala ali skroz fer i sve je ok bilo, dok su mi druge dvije trazile podatke i kad sam poslala nikakav odgovor, na sto sam poslala dvije poruke u razmaku od par dana i s zadnjom porukom pitanje jel imaju srama bar dovoljno da jave da su odustale, na sto su mi obje odgovorile da su imale smrtni slucaj i da su odustale, znaci moje isprike ako obje govore istinu ali nije mi nikako uredu da ja davam svoje podatke tako i da su toliko ljudi bezobrazni da niti ne napisu da su se predomislile ako je to slucaj, mislim nebih nikad trazila podatke ako 100% nisam sigurna da kupujem pa mi nije jasno kakav je to mentalitet da ti osoba da podatke osobne a ti nisi niti siguran dali kupujes, nekako mi radi svega toga i ne ulijeva povjerenje ova stranica ako ljudi to toliko cesto rade…
2023 05 23
Stvarno mi je glupo to uopce ode pisati ali ima li kakvog nacina da se takvi izbjegnu?
2023 05 23
Nema nacina da se takvih rijesimo Uvijek je bilo toga Imaju vremena trazit podatke,i bas netko umre kad trebaju uplatit Kako da ne,ako imaju vremena prijavljivati se,imaju vremena i napisati poruku da trenutno nisu u mogucnosti uplatiti Sve ostalo su izlike Na zalost velika vecina laze i za smrtne slucajeve Ovima sto traze podatke i nestanu,ostavim neutralnu povratnu
2023 05 24
U zadnje vrijeme sve više takvih, na kraju ništa ne prodam... Jedna nije bila u stanju uplatiti poštarinu za nešto što sam poklanjala, svaki put neka nova izlika
2023 05 24
Ne mogu se izbjeći. Ostavite neutralnu na profilima takvih. Snažno se poveća bolest, smrtnost i ostalo kod nekih kad se treba uplatiti.
2023 05 24
Hvala cure na odgovoru, volila bi da kao sto na nekim stranicama ima da je sva transakcija kroz aplikaciju, sigurno bi bilo vise i prodaja i povjerenja ali eto…sta je tu je. I da mislim da cu ostavit neutralnu, jer mi stvarno nije u redu
2023 05 24
Ja ne ostavljam neutralnu.
2023 05 24
Ja ostavim neutralnu, a najradije bi i negativnu jer smatram da s mojim brojem računa ne treba biti upoznat nitko tko ne misli uolatiti novce. Što ti treba moj račun pa da onda nestaneš bez glasa? Fuj
2023 05 24
> KreativnoSelo: > Ne mogu se izbjeći. Ostavite neutralnu na profilima takvih. > Snažno se poveća bolest, smrtnost i ostalo kod nekih kad se treba uplatiti. Hahahahaha, e točno to
2023 06 05