Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne proknjižena uplata

U subotu ujutro 03.06 sam na pošti (jer je ona korisnica HPB) uplatila korisnici 22 eura,račun je točan koliko vidim, uplata ima uredan žig pošte i sve. Korisnica kaže da joj nije ništa sjelo. U pošti mi je rečeno da bi trebalo tokom dana jer je njihova banka. E sad što učiniti, otići na poštu sa uplatnicom? I kako je to uopće moguće? Molim savjet.
2023 06 06
Mozda ce danas biti proknjizeno Nekada posti treba duze da sjednu novci Ako je racun tocan,sjest ce uplata
2023 06 06
> kozmetika88: > Mozda ce danas biti proknjizeno > Nekada posti treba duze da sjednu novci > Ako je racun tocan,sjest ce uplata Hvala ti, nadam se da hoće. Ko idiot sam provjeravala pet puta jel točan račun. Korisnica kaže da joj je čudno jer nema novca niti u najavi... Treba im duže iako je to njihova banka? Nevjerovatno. Mislila sam sa uplatnicom odletiti do pošte pa provjeriti. 🥴
2023 06 06
Moralo je leci isti dan! Ja sam u hpb-u i kad uplatite u posti ako uplatite taj dan legne na racun , a ako uplacujete nekoj drugoj banci ovisi,. Ako uplatite do 12h vecinom legne isti dan, a ako uplatite poslije 12h nekad i sutra dan
2023 06 07
> tina711: > Moralo je leci isti dan! Ja sam u hpb-u i kad uplatite u posti ako uplatite taj dan legne na racun , a ako uplacujete nekoj drugoj banci ovisi,. Ako uplatite do 12h vecinom legne isti dan, a ako uplatite poslije 12h nekad i sutra dan Leglo joj je, poslala mi je artikl koji je blago rečeno užas. Mislim da ću morati otvarati temu jer se gospođa logira jednom dnevno i imam osjećaj da joj nije stalo do toga da sredi problem. Torba je opisana kao "novo bez etikete" međutim otvorila sam paket i našla fleke sasušene po torbi,kompletna torba je puna mucica,unutra pokidano... Sad se vadi da ju očistim od mucica i da ju je ona dobila na poklon.. 😖 U što sam se uvalila. 🤣
2023 06 10
> Starstorm: > > tina711: > > Moralo je leci isti dan! Ja sam u hpb-u i kad uplatite u posti ako uplatite taj dan legne na racun , a ako uplacujete nekoj drugoj banci ovisi,. Ako uplatite do 12h vecinom legne isti dan, a ako uplatite poslije 12h nekad i sutra dan > Leglo joj je, poslala mi je artikl koji je blago rečeno užas. > Mislim da ću morati otvarati temu jer se gospođa logira jednom dnevno i imam osjećaj da joj nije stalo do toga da sredi problem. > Torba je opisana kao "novo bez etikete" međutim otvorila sam paket i našla fleke sasušene po torbi,kompletna torba je puna mucica,unutra pokidano... > Sad se vadi da ju očistim od mucica i da ju je ona dobila na poklon.. 😖 > U što sam se uvalila. 🤣 Ako je oglaseno pod novo bez etikete,mora biti novo Trazite povrat novca,jer niste dobili onakvo kakvo je trebalo doci Velikoj vecini je novo i ono sto su nosili par puta,pa oprali par puta Lutrija je postalo ovdje imati dobru suradnju i dobiti onakvo kakvo je opisano
2023 06 10
Poslala sam poruku vidjet ću što će odgovoriti. Novo nije definitivno,nošeno je i isflekano.
2023 06 11