Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jesam li luda?

Jesam li ja ovdje luda, mogu li ostaviti neutralnu za ovo? Dogovorena cijena, nakon čega je korisnica trazila podatke i onda je preskupo 😅 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8c7733edceb924ad5d7d6030d91c2197.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7284e8505f78c6bb8a8f39ef90af3567.jpg)
2023 06 09
moze
2023 06 09
Da, neutralna.
2023 06 09
Hvala cure, ostavila 😊
2023 06 09
Takodjer sam imala isto iskustvo, tražila gospoja cijenu i podatke, nakon ostavljanja podataka i 2 dana, odustaje jer joj je preskupo.
2023 06 09
> SamoDalmatinka: > Takodjer sam imala isto iskustvo, tražila gospoja cijenu i podatke, nakon ostavljanja podataka i 2 dana, odustaje jer joj je preskupo. Meni i ne jave da su odustale. U zadnje vrijeme sve više takvih. Nakon uzimanja podataka kao da ih mrak proguta. Imala sam 3 rez sa curama sa kojima sam već surađivala. Na kraju niti jedna nije kupila, vuklo se tjednima, odgađalo, pa opet hoće i na kraju ništa. Zato ne držim više rez nikome. Neutralne nisam ostavljala, svejedno se ne vide a i ne da mi se natezati.
2023 06 09
Nitko nikoga ne tjera na kupnju Ali sta ce ti moji podatci ako ne mislis kupit Takvi bi sve tuđe za badava ako moze, naravno njihove stvari su zlatne pa vrijede bar duplo vise
2023 06 09
Ma upravo to, ali tim više što je sama predložila cijenu i onda je preskupa ta ista cijena koju je sama predložila. Ne razumijem, evo
2023 06 09
Neutralna ide za ovo, nema veze što se odmah ne primjeri, ali za one koji čitaju povratne će se vidjeti, pa je dobro da postoji neko upozorenje. Nemojte se živcirati samo, nije vrijedno toga, ali potpuno Vas razumijem. Šteta da je kultura na krpicama jako srozana. Sve bi bilo lijepše i ugodnije da se samo malo poboljša komunikacija, i jedan "hvala, molim" da se više upotrebljavaju svima bi nam bilo odmah lakše.
2023 06 09