Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Stranica KLEKT

Jel netko naručivao nešto sa klekt stranice? Zanima me naplacuju li poštarinu za narudzbu?
2023 06 16
Pa što piše na stranici pod uvjeti dostave?
2023 06 16
Joj pa to treba procitat sve 🙂
2023 06 16
Postarina se naplacuje 20 eura
2023 06 16
Jesan dosta puta, shipping je 20 eura uzmi i ono osiguranje , bez obzira koliko pari narucis uvik je 20 eura svaki par. dobro prouci velicine, citaj sve sta nades o patikama koje zelis budi sigurna sta narucujes jer nema povrata. jednom mali narucija manje, jedva ih prodali za 50 eura manje Klekt je samo za kupnju kad si siguran u velicinu ali par puta mi je otkazalo narudbu, vrate lovu odmah , nemoj se pripast, bude otkaza nakon 2-3 dana .
2023 06 17
Plaća se poštarina, dolazi kroz dva tjedna paket. Imam samo pozitivna iskustva s njima.
2023 08 11
Molim pomoc u vezi velicina! naime, treba mi 46 ipo. koji bi to broj bio us? na google nalazim drukcije nego sto je kod njih na size guide. Tnx svima
2023 09 06
Ja sam sinu naručila prije par mj. Pt nije bila velika, broj realan, 44. No ipak je za svaki slučaj isprobao u Areni par modela i stvarno su realne veličine.
2023 11 11
> asos2021: > Molim pomoc u vezi velicina! > naime, treba mi 46 ipo. koji bi to broj bio us? > na google nalazim drukcije nego sto je kod njih na size guide. Tnx svima Odite na Klekt, odaberie tenisice koje zelite i ispod ce Vam pisati “size guide”, kliknite na to i tamo ce Vam izbaciti sve EU brojeve pretvorene u USA brojeve bas za taj model tenisica.
2023 11 19
> Lorena66: > Jel netko naručivao nešto sa klekt stranice? Zanima me naplacuju li poštarinu za narudzbu? Ja imam samo pozitivna iskustva, dostava dosta dugo traje, ali to je zato sto ljudi preko Klekta preprodaju tenisice i onda treba vremena dok ih oni shipaju Klektu pa Klekt Vama, do 2 tj. Dostava se placa 20€, ja nikad nisam uzimala dodatno osiguranje, iskreno mislim da nije potrebno. Sve tenisice su 100% original. Meni su jednom dosle Jordanice u ostecenoj kutiji s rupom pa sam im to slikala i zalila se te sam dobila povrat u iznosu postarine.
2023 11 19