Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Da li je nekome uspjelo?

> sanjaurban: > Zašto bi netko htio sve vaše stvari? Različite veličine, stilski raznoliko, obuću određenog broja ili 3 različita broja, da dalje ne nabrajam, teško da će se ikome svidjeti ili mu trebati sve od nekoga drugoga.... A zasto ne? Ako netko nosi moj broj i ima 10 ocuvanih stvari na profilu, zasto ih ne bih kupila sve? Mala je verojatnost da netko tko je alternativa ima 6 razlicitih stilova I ne razumijem zasto bi ja, ako prodajem svoje stvari, imala uopce 6 razlicitih brojeva..mislim moze uletit da prodajem i stvari od frendice, opet je to 2 broja... ali 6 razlicitih velicina od S do XL rijetko tko, osim preprodavaca, ima...
2023 06 18
> MatiaPepe: > > sanjaurban: > > Zašto bi netko htio sve vaše stvari? Različite veličine, stilski raznoliko, obuću određenog broja ili 3 različita broja, da dalje ne nabrajam, teško da će se ikome svidjeti ili mu trebati sve od nekoga drugoga.... > A zasto ne? Ako netko nosi moj broj i ima 10 ocuvanih stvari na profilu, zasto ih ne bih kupila sve? Mala je verojatnost da netko tko je alternativa ima 6 razlicitih stilova > I ne razumijem zasto bi ja, ako prodajem svoje stvari, imala uopce 6 razlicitih brojeva..mislim moze uletit da prodajem i stvari od frendice, opet je to 2 broja... ali 6 razlicitih velicina od S do XL rijetko tko, osim preprodavaca, ima... Ja, eto, imam različitih veličina, od S do XL, a nisam preprodavač ,:) Svi u mom okruženju znaju da volim krpice, pa mi često poklanjaju odjeću: i prijateljice, i sestre i nećakinje... i onda se dogodi da mi prijateljica ima dojam da sam mršavija nego što jesam ;) pa me zapadne S veličina, a ja ponekad kad kupujem na krpicama i piše određeni broj, ne sjetim se tražiti dodatne mjere pa kad mi roba stigne - ispadne da je dva broja preveliko... pa još sam unatrag godinu dana smršavila nekoliko kilograma... i eto kombinacije različitih veličina :D
2023 06 19
Najbliže tome što mi se desilo je da je žena sad nedavno kupila sve igračke koje sam imala na profilu. Ali ti je rijetko da netko i 2 artikla uzme
2023 06 19
> Desinićka: > > Krpicekrpice999: > > Pozdrav nova sam pa neznam zapocet temu na formumu. Nadovezat cu se na ovo iako se to vjv nebi trebalo radit 🥲 > > Htijela bi vas pitat sve za savjet. Naime sve artike koje stavim na svoj profil dobiu jako malo pregleda. Stavila sam dosta niske cjene po 5-7€ no dobim po 10-20 pregleda i nitko mi se ni nejavi za artikal. Na kraju sam se izivcirala i obrisala sve sa profila. Postoje li neke odredene rijeci koje mogu koristiti u naslovu da dobim vise paznje? Bilo sta? > Mozete sami klikati na svoj oglas dok ne dobije dovoljno klikova da ode medju popularne artikle. Navodno je to zabranjeno, ali modovi ne reagiraju i redovno se radi. mozete vidjeti i sami popularne artikle, imaju 500 pregleda u 3 dana. 👍 Meni se ne podize broj pogleda kad sama otvaram oglas. Vama da?
2023 06 21
> kozmetika88: > Jako je mala vjerojatnost za to > Netko se javi za 1,2 ili 3 stvari > Mozda ako netko ima 3-5 stvari na profilu > Sve ovisi tko sta prodaje,i za koliko novca > Vecinom su tu razlicite velicine,brojevi > Ne pase nekome bas sve s profila Je li možda imate neke savjete za prodaju stvari, ja prvi put koristim ovu stranicu.
2023 06 29
Ima jedna tema: Nova korisnica (otvorila ju je karlicasb) Moj savjet je da izmjerite stvari, stavite točnu veličinu, pristupačne cijene i ostaje Vam čekati. A ako Vam se žuri, probajte na Facebooku marketplace ili razne grupe za prodaju odjeće
2023 07 03
Savjeti za prodaju stvari za novu korisnicu: Proučiti pravila stranice (ne padaju s Marsa, trebaju se naći), postaviti artikle u ormar sa što realnijim stanjem na fotki i što realnijom cijenom, ja sam isto jako lijena za mjerenja ali to je važno i onda čekate. Ne postavljate odjeću na forum sa informacijom da je prodajete jer to znamo(time dižete živce barem 50% krpičarki) i kao što kaže Micick, ostaje Vam čekati. Baš su male šanse da ćete odmah nešto i prodati jer MK imaju par milijuna artikala. Jako se povećala ponuda, odjeća je pojeftinila i u moru svega da će nekome iskočiti vaša majica baš je malo vjerojatno. A opet, ako ste dugo ovdje i ako ste strpljivi i pošteni, to se u konačnici jako isplati, tako ima ovdje korisnica s preko 1000 povratnih. Znači strpljenje i poštenje, to vam treba.
2023 07 03
1 2