Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

zvaki put mi je izbrišen oglas.

želim prodat nešto. i svaki put kad napravim oglas, izbrisano je. I ne dobijem nikakav obavijest. Šta sad, i admine ne odgovaraju. inače prodajem stvari na facebook. i dozvoljavan plaćanje putem pouzećem, da je scam-proof. i imam pozitivne feedbacks na ovaj site. jeli itko drugo ima ovaj problem. ]:( <3 </3 :'( :') ]:( ]:) ]:) ,:) 8-) ]:) ]:( .
2023 07 07
Ne obavjeste vas…roba moze biti kopija,ili oni smatraju kopijom…ili ovisno kakve slike stavljate mozda zato brisu…
2023 07 07
nije nikakva kopija. originalno. novo u kutija natikače,puma, ali ako izvadim iz ambalažu nije više novo. onda treba joše slike. ? bio san stavio, s google. al nema veza. morat ču iznova onda. hvala za pomoč.
2023 07 08
> millenia: > nije nikakva kopija. originalno. novo u kutija natikače,puma, ali ako izvadim iz ambalažu nije više novo. onda treba joše slike. ? bio san stavio, s google. al nema veza. morat ču iznova onda. hvala za pomoč. Prva slika oglasa mora biti vasa,ne sa interneta,zato vam obrisu oglas
2023 07 08
> millenia: > nije nikakva kopija. originalno. novo u kutija natikače,puma, ali ako izvadim iz ambalažu nije više novo. onda treba joše slike. ? bio san stavio, s google. al nema veza. morat ču iznova onda. hvala za pomoč. Pa znaci nije orginal vasa slika…zato brisu..eto rijesili problem😇
2023 07 08
> kozmetika88: > > millenia: > > nije nikakva kopija. originalno. novo u kutija natikače,puma, ali ako izvadim iz ambalažu nije više novo. onda treba joše slike. ? bio san stavio, s google. al nema veza. morat ču iznova onda. hvala za pomoč. > Prva slika oglasa mora biti vasa,ne sa interneta,zato vam obrisu oglas koliko znam, zabranili su stavljanje slika s interneta. bilo na prvo mjesto, u sredini ili zadnje, zabranjeno je. samo Vaše slike i to je to.
2023 07 08
Takoder isti problem,objavila svoje slike (ne koristim internet slike) svoje slike kozmetike,mobitel… sve mi izbrisano Pa ne prodajem Tokić dijelove za auto Boze me sacuvaj
2023 07 09
> Majakatilovic: > Takoder isti problem,objavila svoje slike (ne koristim internet slike) svoje slike kozmetike,mobitel… sve mi izbrisano > Pa ne prodajem Tokić dijelove za auto > Boze me sacuvaj mobiteli vam nisu dozvoljeni, tako stoji u pravilima
2023 07 09
evo sad sam i ja vidjela da su mi svi oglasi od jučer obrisani....nije dovoljno što mi je pred prije par godina profil sa 90 poziivnih recenzija nestao, sad još i brišu oglase....očito je vrijeme da ugasim profil
2023 07 09
> TANITA: > evo sad sam i ja vidjela da su mi svi oglasi od jučer obrisani....nije dovoljno što mi je pred prije par godina profil sa 90 poziivnih recenzija nestao, sad još i brišu oglase....očito je vrijeme da ugasim profil Žalosno je da ste toliko vremena ovdje na krpicama i da Vam je teško pročitati pravila i držati se istih kod objave oglasa.
2023 07 09
> ValkyrieBlue: > > TANITA: > > evo sad sam i ja vidjela da su mi svi oglasi od jučer obrisani....nije dovoljno što mi je pred prije par godina profil sa 90 poziivnih recenzija nestao, sad još i brišu oglase....očito je vrijeme da ugasim profil > Žalosno je da ste toliko vremena ovdje na krpicama i da Vam je teško pročitati pravila i držati se istih kod objave oglasa. Ovo sto su oni obrisali nema veze sa krsenjem pravila.
2023 07 09
> TANITA: > > ValkyrieBlue: > > > TANITA: > > > evo sad sam i ja vidjela da su mi svi oglasi od jučer obrisani....nije dovoljno što mi je pred prije par godina profil sa 90 poziivnih recenzija nestao, sad još i brišu oglase....očito je vrijeme da ugasim profil > > Žalosno je da ste toliko vremena ovdje na krpicama i da Vam je teško pročitati pravila i držati se istih kod objave oglasa. > Ovo sto su oni obrisali nema veze sa krsenjem pravila. Evo, brzinski sam proletila kroz Vaš profil i vidim već dva ili tri oglasa koja krše pravila i vjerojatno će biti uklonjeni. Ne znam što da Vam drugo kažem osim da pročitate pravila, koliko to teško može biti...
2023 07 10
meni su pobrisan dva ok jedan je bio iz usluge kopija Chanel lipo oglasen da je kopija. to mogu razumit ali drugi mi je bia moje sanadale original Marc Jacobs, moje slike .Trazim pojasnjenje od admina. bile su mi pobrisane i burberry cizme moje isto.Stalno nailazim na gomilu svega i svacega oglasenog stvarno . trazim pojasnjenje od admina.Poslala san upit pa cu vidit oceli se udostojit mi odgovorit
2023 07 11
> Entoni: > Ja sam sad dva sata provela slikajući artikle i objavljivajući oglase i poslala adminu da su sve slike moje i da ne znam zašto i dalje misle da na krpicama ne možemo imati svoje PROFI fotke, onak :D ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7ad80f5d2577a7155be1ec1b76cf96f1.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/81b19e2733fc014df768ab6ee96fd5a2.jpg) E sad, ili ste zapravo Katie Rushton, ili ste uzeli njene fotke, ili ste je vi fotkali pa ste zaradili lijepe novce za posao ali zaboravili uzeti copyright prava na sliku ,:)
2023 07 11
> anysplit: > meni su pobrisan dva ok jedan je bio iz usluge kopija Chanel lipo oglasen da je kopija. to mogu razumit > ali drugi mi je bia moje sanadale original Marc Jacobs, moje slike .Trazim pojasnjenje od admina. > bile su mi pobrisane i burberry cizme moje isto.Stalno nailazim na gomilu svega i svacega oglasenog stvarno . > trazim pojasnjenje od admina.Poslala san upit pa cu vidit oceli se udostojit mi odgovorit Ne znam koliko je već puta pisano po Forumu da se kopije uopće ne mogu oglašavat i zakonski ih je zabranjeno prodavat i to sve stoji u pravilima, pa su vam evo i danas krivo oglašene jer je pod brand napisano chanel, a sandale NISU nikakvi chanel. A inače, koga briga jeli oglas iz usluge kad ste vi stavili oglas?! I te Zara čizme, piše novo bez etikete a nošene su, ako je i jednom nisu više nove, Twin set haljina je krivo tagirana, ne može bit tag chloe ako je twin set. Znači, od 11 oglasa 3 su za brisanje ;) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7e25240b2217c63122a75a3571636bc1.jpg)
2023 07 11
1 2 3