Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

KAKO IDE PRODAJA

> TibbeT: > > Chanella: > > Lajvoholicarke > > Non stop live > > Lajvara kod Nate > > To su live grupe, prodaja ide kao luda ali i kupnja bome 😂 > > Zaraza je, ormari pucaju. > > A aukcijska najbolja Crvena kraljica 1,2,3 , definitivno 🙂 > Imam jedno pitanje za tu crvenu kraljicu. Kuzim bidanje i sta ako neka skupa stvar recimo zavrsi sa jeftinim bidom, se to desilo kada? Jel pouzdano preko facebooka? Znači, ako imate stvar za koju bi htjeli više od 5 EUR, onda ju nemojte ni stavljati. Jer te aukcije vrijede dan-dva. I pitanje je koliko je stvar viđena i poželjna da se za nju natječe više ljudi
2023 07 20
> ela1234: > Meni ide super ovaj mjesec, mozda jer sam i stavila puno povoljnih stvari, iako sam prije na FB vise bila aktivna i vise se samim time prodavalo, ali sam prestala imat strpljenja za ljude na marketplace jer ima dosta botova i takvih upita. I cesto na marketplace-u zele primopredaje ali za to nemam bas vremena, tako da sam se trenutno fokusiram najvise ovdje. Mislim da je marketplace vise za elektroniku i uglavno tako nesta sto nije odjeca. Grupe mi i nisu neka sreca, za live prodaju nisam, grupe za aukciju se javljaju oni sto zele za euro haha radije poklonim. Ali evo trik kod grupa, uvijek gledam sta ljudi traze i to im nudim, to mi isto donosi prodaju, ali to su obicno sezonske stvari, neke modernije, to cesto ljudi objavljuju da traze pa im onda u komentarima ponudite. Samo u onom lotu majica za 7 EUR, stavite i pojedinačne slike.Da li su dugi ili kratki rukavi?
2023 07 20
kod mene je ok, zadovoljna sam
2023 07 20
Slabo skroz 🤷🏻‍♀️
2023 07 20
> TibbeT: > > Chanella: > > Lajvoholicarke > > Non stop live > > Lajvara kod Nate > > To su live grupe, prodaja ide kao luda ali i kupnja bome 😂 > > Zaraza je, ormari pucaju. > > A aukcijska najbolja Crvena kraljica 1,2,3 , definitivno 🙂 > Imam jedno pitanje za tu crvenu kraljicu. Kuzim bidanje i sta ako neka skupa stvar recimo zavrsi sa jeftinim bidom, se to desilo kada? Jel pouzdano preko facebooka? U Crvenoj ne morate pristati na zadnju ponudu. Ako vam je cijena ok onda pristajete... Sto se tice sigurnosti realno nismo nigdje 100% sigurni. Ali u grupi su vecinom cure loje se drze pravila jer svako nepostivanje ima posljedice. Crna lista i izlaz iz grupe, a to nikome nije u cilju. Ja imam tamo preko 50 suradnji sigurno i sve super 🙂 Plus puno brze nego ovdje i bez puno zezancije
2023 07 20
> Chanella: > > TibbeT: > > > Chanella: > > > Lajvoholicarke > > > Non stop live > > > Lajvara kod Nate > > > To su live grupe, prodaja ide kao luda ali i kupnja bome 😂 > > > Zaraza je, ormari pucaju. > > > A aukcijska najbolja Crvena kraljica 1,2,3 , definitivno 🙂 > > Imam jedno pitanje za tu crvenu kraljicu. Kuzim bidanje i sta ako neka skupa stvar recimo zavrsi sa jeftinim bidom, se to desilo kada? Jel pouzdano preko facebooka? > U Crvenoj ne morate pristati na zadnju ponudu. Ako vam je cijena ok onda pristajete... Sto se tice sigurnosti realno nismo nigdje 100% sigurni. Ali u grupi su vecinom cure loje se drze pravila jer svako nepostivanje ima posljedice. Crna lista i izlaz iz grupe, a to nikome nije u cilju. Ja imam tamo preko 50 suradnji sigurno i sve super 🙂 > Plus puno brze nego ovdje i bez puno zezancije Hvala na odgovoru. 😎
2023 07 20
Ja mislim da što niže cijene stavim, to me više smatraju praznim upitima ili žicanjem popusta. Isto tako, sve što nije Zara, jedva da ima pregleda. Katastrofa. I nitko, ali ama baš nitko ne čita oglase pa tako dobivam upite gdje me traže informaciju koja je već navedena. Odaberu 2, 3 artikla i onda kad kažeš da je to besplatna poštarina, pitaju ima li kakvih oštećenja roba. Pa odgovoriš. Pa napišu da će se javiti ako se odluče kupiti. Imaju sreće što nema glasovnih poruka na krpicama. Vikala bih.
2023 07 20
Ide malo slabije nego inače, ali ipak se tu i tamo nešto proda. Sad sam spustila i cijene, pa čekam.😅
2023 07 20
kako ide plaćanje preko Vestiairea,treba se imati Pay pal ili moze i tekući?
2023 07 24
Meni ide okej, ali ne toliko prodaja koliko zamjene haha one su mi bas prakticne i vesele me..🙈 isto snizim cijene na max i na kraju mi dođe da artikal rađe poklonim nekom nego da čuvam nešto što prodajem za 1€ 🙄
2023 07 25
> micick: > Samo u onom lotu majica za 7 EUR, stavite i pojedinačne slike.Da li su dugi ili kratki rukavi? Imate pravo, budem stavila, ima i dugih i kratkih.
2023 07 25
> marbil: > Uspjevam prodat sve što oglasim na moje krpice, ali zaista imam niske cijene :-) I ja sam uvjerena da imam niske cijene, a opet mi ide nekako slabo :( Vise zamjene idu.
2023 07 26
Ja sam stavio oglas i brzo sam dobio upite. Rezervirao sam bokse za jednu osobu pa se ta osoba vise nije javila. Sa drugom osobom sam se relativno lako dogovorio, jedino je bilo problema sa nestasicom paketa na Tisku. Vjerujem da ce ici jos bolje kada se ljudi vrate sa go...
2023 07 30
Svi su na godišnjem pa slabo prodajem - evo 2 tjedna ništa....
2023 07 30
1 2 3