Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Stavljanje umjetnih zubiju

Pozdrav, je li tko od Vas radio umjetne zube jer mi je zubarka koja nažalost posao radi preko one stvari krivo izvadila jedan zub koji je bio pored onog kojeg je trebala izvaditi izvadila je i taj i jedan pored mi je bušila stavila plombu koja je nakon par dana već ispala i da bi mi na kraju nakon nekoliko mjesci i taj zub otpao i sada imam tri rupe prevelika mi je praznina i teško mi je jest na tu stranu(desna strane dole) ... kolika je cijena za jedan zub koliko traje opravak može li se ići za to i preko hzzz ili se mora baš kod privatnika ići i ako ste radile molim Vas za preporuku kod koga
2023 09 04
Za to se najbolje raspitati na hzzo,ali vjerujem da oni to ne pokrivaju Implantate i krunice sami placamo Za 1 implantant racunajte bar tisucu eura U Vasem slucaju bit ce potreban most,pa se raspitajte za cijenu toga I obavezno promjeniti zubara Prebacite se kod drugog zubara,pa ce Vam dati savjet sto se i kako moze napravit
2023 09 04
Preporučam vam Polikliniku Šlaj-Anic. Najbolje je da odete na pregled, oni će vam reci koje opcije preporučaju i dati će vam ponude za svaku opciju. Oni su stručni i profesionalni i sve će vam objasniti. Dr. Radmilović je odličan, preporučam vam ga.
2023 09 05
U Kninu ima jeftina ordinacija Lozančić i necete pozaliti.
2023 09 07
Računajte oko 10000 kn je bilo za implantat sa krunicom ( znači sa totalno završenim poslom). Krunica je oko 250€ po zubu. Za most se računa koliko zubi nedostaje toliko treba biti nosača, to je po školski. 3 fale + 3 nosača = 6 krunica. Ali naravno ovisi i o rasporedu "rupa". Sretno
2023 09 10
I da u vezi oporavka... za implantat od ugradnje do krunice je oko 6 mj. Za krunice vam je minimum 2 tjedna ako ide sve glatko bez komplikacija u tehnici i ordinaciji.
2023 09 10