Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Moj savjet (kako više prodat)

I lagano se tema pretvara u reklamiranje svog profila... Nezz kako baš (skoro) sve teme na kraju tako završe 🤣🤣
2023 09 24
> Mare@@: > I lagano se tema pretvara u reklamiranje svog profila... > Nezz kako baš (skoro) sve teme na kraju tako završe 🤣🤣 Pa zato sto bi svi sve prodali u dan,tjedan ili mjesec Pa koriste svaku temu da bi se izreklamirali To ne ide tako,niti sam kupila sve u par dana niti ocekujem da cu prodati sve a niti ne moram
2023 09 24
Nitko ne očekuje da će sve prodati u tjedan dana, ali ako prodaja stagnira - ako ne prodaš ništa, dobijem 1 upit u 1 mjesec, onda je to malo neobično ili?
2023 09 25
> Mare@@: > I lagano se tema pretvara u reklamiranje svog profila... > Nezz kako baš (skoro) sve teme na kraju tako završe 🤣🤣 Hahah tema je otvorena za prodavace, moja logika je bila da nece ulazit netko tko zeli kupit nesto jer ga ova tema nece zanimat, mislim da bi se tribale vodit tom logikom 😂
2023 09 25
Iako evo tko god je komentirao ja sam mu usla na profil..hmm mozda je dobra taktika
2023 09 25
Ma ja sam čak u temi za prijavu preprodavača naišla na korisnicu koja se reklamira kao nova i poziva na kupnju kod sebe 🤣🤣
2023 09 25
Dugo se pitam kako više prodati na Krpicama, jer trenutno najviše prodam u Facebook grupama. Cijene su iste, naravno 8-)
2023 09 29
1 2 3