Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Na crnoj listi sam, nemam pojma zasto.

Bok svima, nadam se da mi moze netko pomoci. Skinula sam google sheets nedugo i vidim crnu listu, posto nisam d
2023 09 08
Pošto nisam dugo imala nikakvu komunikaciju ni sa kim na krpicama odlučila sam se potražiti se na crnoj listi, Na moje veliko iznenađenje, moje ime je tamo, ne znam zašto, ne znam ko je prijavio, ne znam kako da riješim ovaj problem. Jel mi može molim vas neko pomoći? Hvala
2023 09 08
A, zašto bi se tražila na crnoj listi? Mora postojati neki razlog i za to??
2023 09 09
> Nitospitos: > A, zašto bi se tražila na crnoj listi? Mora postojati neki razlog i za to?? 😂😂😂 Zakaj imam feeling da bu ova tema izbrisana brzo. Bože kak su neki ljudi... Ne znam što bih rekla... Aha, smatraju druge jednako bedastima. Cure koje čitate, je li ikome od vas ikada palo na pamet tražiti se na CL? @xMneac, napiši si tu podatke pa se možda sjetim(o). 🤣
2023 09 09
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/64ca3665e993b72404f8b0ebf127c5b9.jpg) Čuj to,nemate pojma zašto ste na CL a navodno ste prodali fejk uggsice🤔kasnite s ovim pitanjem cca 5 godina🙈
2023 09 09
Isto sam pomislila, pa zašto bi se tražila tamo??? To je kao da se tražim na listi zatvorenika koji trebaju u Remetinec ili na listi bogatuna koji su se prijavili za let na Mars?! Ma, kužimo mi što tebe muči, al nemremo ti pomoći..
2023 09 09
Nestala...
2023 09 10
Ako ste prodali kopiju pod original onda sigurno znate zasto ste na crnoj listi Ako ste bili sigurni da su original,trebali ste dokazati da jesu I to ste davno s kupcem trebali rijesiti Crna lista je velika,ali sigurno tamo fali jos puno puno osoba
2023 09 10
Da ponovim.. skinula sam nedavno google sheets.. i automatski me docekao tamo folder.. nisam previse obracala paznje, kasnije mi je palo na pamet da mozda mi nitko ne odgovara na poruke jer sam zavrsila na crnoj listi.. i ne ocekivajuc zapravo da cu se pronaci tamo, reko idem bas vidit.. i bas eto.. Sto se uggsica tice, bile su original. Cura ih je oprava u vesmasini i pustile su joj ljubicastu boju i po tome je zakljucila da nisu original. Ali to je bilo prije oho-ho.. Ovo ne javljanje na oglase i ne odgovaramje na upite je novo.. unazad godinu dana.. prvo sam mislila pa kozda radi covida nitko ne kupuje, svi samo prodaju... ali bez odgovora ostajem i na upite..
2023 09 11
A sto se tice otvaranja ove teme, administrator je predlozio kako bih nasla eventualno rjesenje, jer mi ne zna reci tko me prijavio i zasto. Ne smatram nikoga bedastim- mozda nekog i da, ali ne trenutacno ovdje- htjela bih znati sto se desilo da sam na crnoj listi. Nema potrebe za asertivnim komentarima. Tu sam vec 10 godina, prodajem, kupujem, imam hrpu povratnih, nisam zicala da mi se povratna ostavi.. Imala sam problem oko tih uggsica prodanih, neke hlace su imale rupicu koju nisam skuzila, to sam napravila povrat novaca, i oko kupnje tajica koje nisu bile nike sam imala problem, ali tu sam ja bila izigrana.. Eto, to je sto se mogu sjetiti. I na samom pocetku sam dobila negativnu jer sam se javila za kupnju i predomislila se, a nisam javila. Ne znam sto jos.. Sto se imena i prezime tice: Silvija Milovac Nemam nista za skrivati. Otvorila sam temu u zelji da mi netko pomogne kako naci post ili nesto gdje se prijava desila, da istrazim. To je sve.
2023 09 11
> xMneac: > A sto se tice otvaranja ove teme, administrator je predlozio kako bih nasla eventualno rjesenje, jer mi ne zna reci tko me prijavio i zasto. > Ne smatram nikoga bedastim- mozda nekog i da, ali ne trenutacno ovdje- htjela bih znati sto se desilo da sam na crnoj listi. Nema potrebe za asertivnim komentarima. > Tu sam vec 10 godina, prodajem, kupujem, imam hrpu povratnih, nisam zicala da mi se povratna ostavi.. > Imala sam problem oko tih uggsica prodanih, neke hlace su imale rupicu koju nisam skuzila, to sam napravila povrat novaca, i oko kupnje tajica koje nisu bile nike sam imala problem, ali tu sam ja bila izigrana.. Eto, to je sto se mogu sjetiti. > I na samom pocetku sam dobila negativnu jer sam se javila za kupnju i predomislila se, a nisam javila. > Ne znam sto jos.. > Sto se imena i prezime tice: Silvija Milovac > Nemam nista za skrivati. > Otvorila sam temu u zelji da mi netko pomogne kako naci post ili nesto gdje se prijava desila, da istrazim. To je sve. Ovdje se samo ceka da se nekoga razapne cim pokrene temu. (Tako su i mene jer sam se bunila oko slanja paketa. Sta imam traziti da se za moje novce paket posalje kada zelim????. Nakon toga je djevojka koja me je zeznula zavrsila blokirana jer je pokrala par zena. (Ali da misam to i rekla🤣)Nadam se da je i kasnije bilo smjesno. I dalje se salje tko kako hoce zadnjih tri puta ista prica. Kreira se paket online i ne salje se po tri dana uz poruku poslano.) Sori na spamu ali jednim te dijelom razumijem. Nazalost nemas se kome obratiti ovdje za pomoc ukratko. Eventualno da tu pises pa te se dobrano ismijava.
2023 09 12
> kozmetika88: > Ako ste prodali kopiju pod original onda sigurno znate zasto ste na crnoj listi > Ako ste bili sigurni da su original,trebali ste dokazati da jesu > I to ste davno s kupcem trebali rijesiti > Crna lista je velika,ali sigurno tamo fali jos puno puno osoba A zasto bi neko bio na crnoj listi kako se nekome prdne! Zasto nije hrpa drugih ljudi na crnoj listi koji trebaju biti. Jel to neko provjerava. Zamislite da ja vama napisem sto hocu? Ja sam isto znala napisat recenziju s razlogom i dokazom pa nista. Ne kazem da je original ili nije ali je problem sto se tu to nista od strane admina ili koga god ne prati. Svako svakom moze napisat sto hoce i to je to amen. I onda one koji bi trebala biti na crnoj listi nisu. Ako slucajno nekom prigovoris nesto da ti nedaj boze smeta.
2023 09 12
> jelenaOS11: > > kozmetika88: > > Ako ste prodali kopiju pod original onda sigurno znate zasto ste na crnoj listi > > Ako ste bili sigurni da su original,trebali ste dokazati da jesu > > I to ste davno s kupcem trebali rijesiti > > Crna lista je velika,ali sigurno tamo fali jos puno puno osoba > A zasto bi neko bio na crnoj listi kako se nekome prdne! Zasto nije hrpa drugih ljudi na crnoj listi koji trebaju biti. Jel to neko provjerava. Zamislite da ja vama napisem sto hocu? Ja sam isto znala napisat recenziju s razlogom i dokazom pa nista. > Ne kazem da je original ili nije ali je problem sto se tu to nista od strane admina ili koga god ne prati. Svako svakom moze napisat sto hoce i to je to amen. I onda one koji bi trebala biti na crnoj listi nisu. > Ako slucajno nekom prigovoris nesto da ti nedaj boze smeta. Na crnu listu Admini dodaju osobe i samo Admini Nitko od nas tamo nista ne moze dodati i upisati,ako niste znali Na crnu listu idu osobe koje su prijavljene adminu za prevaru,sa dokazima naravno Te Admin odlucuje dali se tamo upisuje,ne odlucujem ja ili netko drugi Ne dodaje se na crnu listu osoba,ako se meni ne sviđa nesto kupljeno i ostale gluposti Fali jako puno osoba na crnoj listi koje su prevarile druge,pa se pojedincima nije dalo zezat s time,uz izliku:necu ja propast za 100kn,100 eura i ostalo,ako se prevareni nece s tim zamarati,pa necu niti ja,jer nije moja briga A otvaracicu teme je netko prijavio Adminu i to ocito jos prije par godina,jer je među prvih 100 na crnoj listi Zasto s kupcem nije rijesavala stvari nakon prodaje,a ne sjetit se nakon par godina i pitati zasto je tamo I nije ovo napadanje,ovo je samo realno razmisljanje
2023 09 12
Nisam ja rekla da netko tko god stavlja na crnu listu samo da stvari nisu neke ok i to je to. Ja npr imam zadnjih 4-5 puta problem sa slanjem. A kome to prijaviti. Slala sam Adminu nikad povratnu info dobila nisam 🤷🏼‍♀️
2023 09 12
Vjerovatno je zbog tih ugg čizama, ali ako ti znaš da su original, možda si tada trebala tražiti admina da to proba riješiti sa kupcem, meni je stvarno čudno da netko pere čizme u mašini i čudi se puštanju boje, ne kužim se baš u ugg tako da neznam, nisam ni znala da se to pere. Mislim, covjek mora znati kome se možda zamjerio, ne?
2023 09 13
1 2