Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć s kožnim hlačama

Od kupovine hlača je prošlo 10 mjeseci :) A rok za reklamaciju zaista je dvije godine, znam jer sam radila u Zari, samo etiketa sa šifrom mora biti na artiklu
2023 09 25
> Sunshine27: > > petra3007: > > Meni se isto desilo samo sa suknjama. Nema sto nisam probala..kremom,pastom,u masinu,sredstvima,maramicama ... Na kraju je nestalo samo od sebe nakon nekog vremena, "koža" upila 😂 > Koje su boje bile suknje? Jel prava koža ili skaj? Možda ima nade za mene😂😂😂 Skaj je u pitanju iz Zare..iste boje kao Vaše hlače 😁
2023 09 26
> petra3007: > > Sunshine27: > > > petra3007: > > > Meni se isto desilo samo sa suknjama. Nema sto nisam probala..kremom,pastom,u masinu,sredstvima,maramicama ... Na kraju je nestalo samo od sebe nakon nekog vremena, "koža" upila 😂 > > Koje su boje bile suknje? Jel prava koža ili skaj? Možda ima nade za mene😂😂😂 > Skaj je u pitanju iz Zare..iste boje kao Vaše hlače 😁 Hvala🩶🩶
2023 09 28
Update svim curama😁 Krem hlače nisu upile boju od crnih hlača kako sam se nadala stoga sam danas išla u Zaru i izvršili su mi povrat. Nemojte se dat navuć na njihove fore - pravo povrata je 2 godine no artikal obavezno mora na sebi imat onu ušivenu etiketu di je kod artikla ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e261ce04e8216ad8a79468383abcf462.jpg)
2024 02 02
1 2