Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Primark trgovina

Prošli viked sam bila u Primarku u LJ i zaista je top izbor, a cijene su povoljne :D
2023 09 27
A kvaliteta?
2023 09 27
Ma Primark je ludnica...zbilja je sve jeftino i nije loša kvaliteta... Odjeća za djecu je top...
2023 09 27
Ma kvaliteta je užas. Ja kupim stvari za po doma, tipa tajice su skroz ok za 4-6 eura, pidžame znaju imati jeftino Gaće su onako, meni lošije od Tezenisa, a ni to ne mogu staviti na sebe. Čarape isto koma, plastične
2023 09 27
Meni je Primark zakon.. cijene pristupacne, razne velicine a evo njihove rifle razne imam vec dugo🍀 Za te novce odlicni🙈
2023 10 04
cijene su stvarno super no po meni se ne isplati kupovat. Uzela sam 2 pulovera i nakon 5-6 pranja su se dosta izmucali i dzemper mi se nakon prvog pranja pri temperaturi od 30 stupnjeva stisnuo tako da je meni Primark "no go"
2023 10 24
Nisam kupila puno stvari a ono sto jesam je super kvalitete tj nije mi se raspalo pranjem i sl. A mislim kako sta se uzme kao i ostalim trgovinama koje su kod nas, neke stvari budu super, druge uzas, a realno s tim cijenama se ne moze ocekivati ni neka konstanta u kvaliteti
2023 10 25
Bila sam u primarku više puta i pokazalo se dosta kvalitetnom robom. Neke stvari imam već godinama i još su dobre. Na mom profilu imam par krpica za prodaju iz Primarka 🤗
2023 10 28
priča se da bi mogao doći u HR
2023 11 08
> anaimiska: > priča se da bi mogao doći u HR dobra vijest...čudi me što već nisu :-)
2023 11 09