Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Stranica opet ne funkcionira

Dobro jutro, Stranica je opet krcata plaćenim reklamama i oglasima - ne prikazuje normalno oglase, poteškoće pri uploadu, slanju poruka, opet nekakvi bugovi iako sam obrisala i kolačiće sa stranice - greška ista! Je li se i kod vas isto dešava? -.-
2023 10 06
Nije greska, instalirajte adblock A ostale poteskoce su tu normalne.
2023 10 06
Meni je nestalo oko 90 oglasa, ima li tko istih problema?
2023 10 06
Vjerojatno admini obrisali
2023 10 06
Ne znam zasto, sve su moje slike, nisam ih uzimala s interneta, stvarno nisam nista napravila
2023 10 06
Ne znam, mozda krivi tagovi, to im je najgora stvar na svijetu. Preprodaja i prodaja fejkova je sasvim ok tho.
2023 10 06
Na laptopu mi sve radi, imam blokiranje oglasa instalirano, treba paziti na tagiranje, oglasi trebaju biti korektni i nema zime, nije sve još propalo!!
2023 10 06
> Entoni: > Dobro jutro, > Stranica je opet krcata plaćenim reklamama i oglasima - ne prikazuje normalno oglase, poteškoće pri uploadu, slanju poruka, opet nekakvi bugovi iako sam obrisala i kolačiće sa stranice - greška ista! > Je li se i kod vas isto dešava? -.- Ad blocker je zakon za sve Mogu otvorit sta hocu,nigdje niti jedne reklame :)
2023 10 06
> kozmetika88: > > Entoni: > > Dobro jutro, > > Stranica je opet krcata plaćenim reklamama i oglasima - ne prikazuje normalno oglase, poteškoće pri uploadu, slanju poruka, opet nekakvi bugovi iako sam obrisala i kolačiće sa stranice - greška ista! > > Je li se i kod vas isto dešava? -.- > Ad blocker je zakon za sve > Mogu otvorit sta hocu,nigdje niti jedne reklame :) Da ali neke stranice za citanje vijesti onda ne funkcioniraju😫
2023 10 06
Pa onda ga isključite... ja adblocker uključim samo kad sam na Krpicama (za sve ostalo istina ,zna smetati)... jednostavno je ... na ikoni samo on/off i to je to
2023 10 06
Ja nikako ne mogu dodati novi artikl, probala sa 2 laptopa i 3 razlicita proizvoda medutim jednostavno stranica ne objavi nista, niti se ucitava apsolutno nista. Jeli ima ko slican problem?
2023 10 07
> FashionOnly: > Ja nikako ne mogu dodati novi artikl, probala sa 2 laptopa i 3 razlicita proizvoda medutim jednostavno stranica ne objavi nista, niti se ucitava apsolutno nista. Jeli ima ko slican problem? Pogledajte jeste li unijeli ispravno tagove i sve kategorije. Obično se pojavi mali crveni tekst koji sugerira da nešto nije ispravno uneseno.
2023 10 08