Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Molim pomoć_kako reagirati

Poštovani svi, javila mi se krpičarka da želi kupiti jedno 10-tak mojih artikala. Ima 0 povratnih i ne prodaje ništa na profilu. Jeste li imali kad takav slučaj i kako ste reagirali? Malo sam sumnjičava, možda i bez razloga ali ne znam šta napraviti. Prilažem poruke od dotične. Mislim možda se žena samo želi obući... :") ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/73ece9258a3a498c1360257e54e41b6a.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4d3c9d8c541d3736a233187d10d88e95.jpg)
2023 10 09
Ukoliko ne trazi javljanje na mail,te da ce ona poslati kurira po odjecu,nemate straha Nisu svi lopovi I mi smo nekada bili pocetnici bez povratnih
2023 10 09
Istina svi smo bili početnici i od nekud krenuli. Za sad ne traži ništa ali niti ništa ne pita o stvarima (dodatne mjere ili sl.). Jedino sam iznenađena količinom koju želi kupiti x-)
2023 10 09
Rizik za prodavaca je minimalan, dajte joj svoje podatke, ako uplati dogovoreni iznos saljite. Ako ne uplati, onda nista od toga.
2023 10 09
Vrlo jednostavno, dajte joj svoje podatke i nakon što vidite njezinu uplatu šaljite artikle.
2023 10 09
Poslala sam krpičarki dvije poruke sa podatkom o uplati i načinu na koji funkcionira kupnja/prodaja. Eto nakon njenih 5-6 poruka o tome što sve želi kupiti, ne javlja se. Možda je bila samo neka provokacija. Nije niti bitno. Hvala svima na savjetima. Lp
2023 10 09
Imala sam i ja 2 krpicarke s 0 povratnih a kupile u mene pola profila (tada). Zeni se vjerojatno svidio vas stil :)
2023 10 09
Vjerojatno je mislila da stavlja stvari na “wish” listu 😉.
2023 10 09
Ah, česti slučaj ovdje.
2023 10 10
> MilaDraga: > Vjerojatno je mislila da stavlja stvari na “wish” listu 😉. Teško, na screenu poruke piše "kupila bi ove stvari".
2023 10 10
Ne kužim u čemu je problem, daš svoje podatke i ako uplati pošalješ, piše da bi kupila :D
2023 10 12
> miss11: > Ne kužim u čemu je problem, daš svoje podatke i ako uplati pošalješ, piše da bi kupila :D sve ok, nema problema, sve je rješeno inače puno njih piše da bi 'kupile'_u razno raznim kombinacijama ;) ja ne volim djeliti svoje podatke okolo samo tako pa kome dođu u ruke nema veze :s
2023 10 12
Kužim, par puta sam i ja dala podatke za uplatu i uplate nikad nije bilo, šta češ, ljudi se predomisle i ne jave.
2023 10 12
Lako za to što se predomisle, nego pilaju danima pa ovo pa ono i onda samo nestanu, pogotovo kad netko nije u Hrvatskoj, a ima tamo nekog rođaka ili koga tko bi uplatio i preuzeo paket u Hr. Na prazne poruke "želim" ne treba odgovarati, ispod mora biti makar "bok, zanima me to i to"; s druge strane, ima prodavača koje se ne javljaju na Vaš upit, i to je legitimno, iako zbunjuje jer artikl i dalje stoji neprodan. Ne znam u čemu je fora ne željeti nešto prodati tj. ne javiti se zainteresiranom kupcu. Uglavnom, tko želi kupiti, dat će potrebne podatke, uplatiti lovu na račun koji ste dali, paket se pošalje i ne bi trebalo biti problema.
2023 10 12
> Kinika: > Lako za to što se predomisle, nego pilaju danima pa ovo pa ono i onda samo nestanu Standardna prica Jel dostupno? Kupila bi Posaljes podatke A jel to ta velicina sto pise? Jel novo s etiketom? Pa nestane u vidu magle Pa kad posaljes upit di je zapelo ispadnes napadna,dosadna,bez para,bla bla,bez zivota i kako to vec biva Sjecam se jedne prije par mjeseci:kupuje,trazi podatke,danima nista,posaljem poruku,a odgovor:da sam jadna,da mi sigurno trebaju ti novci,radilo se o par eura,da ona nije nikoga prevarila Da sta ja hocu od nje,a ja pitala jel odustala od kupnje Ne daj Boze nikome Nekad je bolje i prazan inbox nego ovi sto tlace iz dosade Kazu da lijepa rijec otvara sva vrata,valjda
2023 10 12
1 2