Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako poboljšati prodaju??!?!

Pozdrav svima!!! Već dugo imam ovaj profil i stalno nešto stavljam na prodaju, ali uspila sam prodati samo 3-4 komada odjeće. Imate li neke savjete kako da poboljšam prodaju? Stvari koje prodajem su sve u odličnom stanju ili nove i pokušavam formirati dobre cijene…. Pozz😄
2023 10 29
Mislim da ljudi sve više kupuju na about you di za 6,7,8 € mogu kupiti novu stvar, pa im nema smisla ovdje plaćati poštarinu i to za polovnu stvar. Izuzetak su mislim skupe stvari i Zara koja se uvijek prodaje, nerijetko i po višim cijenama nego u ducanima jer se neki modeli brzo rasprodaju, a velika je potražnja.
2023 10 29
...to se i ja pitam 🔍😅
2023 10 29
> Nikolina71: > Kod mene prodaja ide u valovima. Tipa preko ljeta sam skoro svaki dan nesto prodala. Sada vec mjesec dana nista. 🤷🏻‍♀️ > Iz mog iskustva ako zelite dobru prodaju maksimalno smanjite cjenu, ljepo slikajte artikal i dodajte sliku sa neta da kupac vidi kako artikal stoji. Budite detaljni u opisima i nakon nekog vremena obrisite oglas pa ga opet stavite posto dosta ljudi objavljuje pa se artikal izgubi kada kupac trazi nesto specificno. Otkad se na Krpicama smiju stavljati slike s neta? Jesam li ja nesto propustila? 🤔
2023 10 29
> Dorinaa: > > Nikolina71: > > Kod mene prodaja ide u valovima. Tipa preko ljeta sam skoro svaki dan nesto prodala. Sada vec mjesec dana nista. 🤷🏻‍♀️ > > Iz mog iskustva ako zelite dobru prodaju maksimalno smanjite cjenu, ljepo slikajte artikal i dodajte sliku sa neta da kupac vidi kako artikal stoji. Budite detaljni u opisima i nakon nekog vremena obrisite oglas pa ga opet stavite posto dosta ljudi objavljuje pa se artikal izgubi kada kupac trazi nesto specificno. > Otkad se na Krpicama smiju stavljati slike s neta? Jesam li ja nesto propustila? 🤔 Naslovna slika artikla mora biti vaša. Nakon nje sljedeća moze biti sa neta. Koliko se sjećam tako je bilo
2023 10 29
Nekad prodam nekoliko stvari u isto vrijeme, onda nista par mjeseci (u to ubrajam i prodaju u fb grupama). Mislim da se ljudi ne upustaju vise toliko u ovaj način kupnje s obzirom na brojne prevare, a i učestale tehničke probleme na ovoj stranici. Također, kreću lagano snizenja i euforija oko blagdana pa vjerojatno ljudi kupe u ducanu novo ili stede za poklone. 🙂
2023 10 29
Toliko su životni troškovi postali skupi da nije ni čudo da ne ide baš
2023 10 29
Pratim :)
2023 10 29
> glitterica: > > Dorinaa: > > > Nikolina71: > > > Kod mene prodaja ide u valovima. Tipa preko ljeta sam skoro svaki dan nesto prodala. Sada vec mjesec dana nista. 🤷🏻‍♀️ > > > Iz mog iskustva ako zelite dobru prodaju maksimalno smanjite cjenu, ljepo slikajte artikal i dodajte sliku sa neta da kupac vidi kako artikal stoji. Budite detaljni u opisima i nakon nekog vremena obrisite oglas pa ga opet stavite posto dosta ljudi objavljuje pa se artikal izgubi kada kupac trazi nesto specificno. > > Otkad se na Krpicama smiju stavljati slike s neta? Jesam li ja nesto propustila? 🤔 > Naslovna slika artikla mora biti vaša. Nakon nje sljedeća moze biti sa neta. Koliko se sjećam tako je bilo ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ddc65a8b5ad34bdead7ebdefabcabfb7.jpg) Mislim da ovo znaci da su slike s neta apsolutno zabranjene.
2023 10 30
Kod mene je također loše zadnjih 2,3 mjeseca, a bas bi se volila dosta toga riješiti, svakako ću neke komade ipak reciklirati u HM nakon Svi Svetih da smanjim na minimum artikle na profilu…
2023 10 30
Niske cijene i to je to. Prosli tjedan je bilo snizenje na AboutYou i kupila sam stvari (majice, hlace, haljine) za 5, 6e. Sad ce crni petak i opet ce bit snizenja pa se krpice jednostavno ne isplate, jer jos morate placati i postarinu. A vi imate i malo povratnih informacija pa vjerojatno i to utjece.
2023 10 30
> Dorinaa: > > glitterica: > > > Dorinaa: > > > > Nikolina71: > > > > Kod mene prodaja ide u valovima. Tipa preko ljeta sam skoro svaki dan nesto prodala. Sada vec mjesec dana nista. 🤷🏻‍♀️ > > > > Iz mog iskustva ako zelite dobru prodaju maksimalno smanjite cjenu, ljepo slikajte artikal i dodajte sliku sa neta da kupac vidi kako artikal stoji. Budite detaljni u opisima i nakon nekog vremena obrisite oglas pa ga opet stavite posto dosta ljudi objavljuje pa se artikal izgubi kada kupac trazi nesto specificno. > > > Otkad se na Krpicama smiju stavljati slike s neta? Jesam li ja nesto propustila? 🤔 > > Naslovna slika artikla mora biti vaša. Nakon nje sljedeća moze biti sa neta. Koliko se sjećam tako je bilo > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ddc65a8b5ad34bdead7ebdefabcabfb7.jpg) > Mislim da ovo znaci da su slike s neta apsolutno zabranjene. I ja bih rekla isto ali… nova sam tu pa sam neki dan u neznanju stavila dva oglasa, na jednom je slika s neta bila prva slika, a na drugom je bila zadnja. Ovaj prvi su mi odmah izbrisali, ovaj drugi nisu… al sam ja na kraju sama izbrisala tu sliku da ne riskiram bezveze. Kao netko tko je tek sad dosao na Krpice, mogu rec da je koncept prodaje jako dobar, ali slazem se da su problem tehnicki problemi i stranica je mozda zrela za neki redizajn. Ali svejedno meni se vise svida koncept od njuskala ili FB grupa koje su sad mozda i popularnije ali su prezagusene. Mislim da je, uz ovo sto ste vec naveli, kljuc i strpljenje. Ne moze se sve prodati preko noci, a nikad ne znas, mozda bas za prekosutra netko trazi bas takvu stvar koju ti imas. Cekamo pa cemo vidjet u kojem smjeru ide sve 😊
2023 10 30
Dobro ste rekli to za fb grupe, meni izgleda da oglas ponekad prođe potpuno nezapaženo od tolikih korisnica i oglasa svakog dana koji se pojavljuju na naslovnici. Izgleda da je brza moda stvarno uzela maha i ako se nastavi loša prodaja da ćemo morati ipak malo bolje razmisliti prije kupnje nekog novog artikla (ja prva 😂) jer nema smisla da bacam odnosno recikliram odjecu koja je obucena 1-2 puta, a ormari pucaju po šavovima 🙆🏻‍♀️
2023 10 30
> petra3007: > Dobro ste rekli to za fb grupe, meni izgleda da oglas ponekad prođe potpuno nezapaženo od tolikih korisnica i oglasa svakog dana koji se pojavljuju na naslovnici. Izgleda da je brza moda stvarno uzela maha i ako se nastavi loša prodaja da ćemo morati ipak malo bolje razmisliti prije kupnje nekog novog artikla (ja prva 😂) jer nema smisla da bacam odnosno recikliram odjecu koja je obucena 1-2 puta, a ormari pucaju po šavovima 🙆🏻‍♀️ Pa totalno, imam osjecaj da tamo svake minute dođe nova objava i ne mozes to sve popratiti. Ja sam stavila za probu neki dan objavu s torbama i novcanicima, tri dana je stajala, nitko nista, na kraju sam ju izbrisala. Ako nista, ovdje bar imaju neki filteri i mozes procjenit od koga kupujes na bazi recenzija i svega. Na FB mislim da jos lakse dolazi do prevara i slicno. A ovo o odjeci je tek za zamisliti se. Koliko nas ima evo samo tu i koliko robe koja se obukla jednom dvaput. Prestrasno 🙈🙈 ja sam se nedavno preselila iz kuce u stan i tek onda sam postala svjesna problema 😅
2023 10 30
Ja kod sebe nisam primjetila razliku u prodaji kad bi snizila cijenu. Imam osjecaj da se jako puno stvari jednostavno treba poklopiti (sto kupac trazi, velicina, da za istu cijenu ne moze negdje dobiti istu ili slicnu stvar...), a opet kod vecine online kupovine se povrat moze napraviti vrlo jednostavno dok ovdje vecina nas to ne preferira. Mislim da je sve samo velika lutrija, barem za nas s malo povratnih:)
2023 10 30
1 2