Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što učiniti..? Trustap....

Okidoki🤖🤖🤖(😁)
2023 10 31
> Admin2nd: > <b>vaši novčanici su sljedeći na redu</b>. Kad mojekrpice ekipa to kaže, može se shvatiti jedino kao prijetnja :')
2023 11 01
Za sada bi Trustap-u rekla ne bi hvala, jer je puno toga nerazjašnjeno, a novci se čekaju predugo, poštarinu plaća prodavač trenutno - ovo je kriminal, jer nigde drugde nije tako, uvijek je poštarina na strani kupca, barem bi tako trebalo biti.
2023 11 03
Umjesto aplikacije koju nitko ne želi, ako je već do para, mogli su uvesti neku proviziju na prodanu robu kao npr. Etsy, mislim da tu ne bi bilo nekih problema.
2023 11 05
> lela2509: > Hvala Vam što ste podijelile svoja razmišljanja,biti će još takvih situacija..... > Odgovor admina je da se obratim korisničkoj službi Trustap.Što ja imam sa njima ?Uputiti ću korisnicu neka im se obrati i zatraži refund jer ne želim prodati robu pomoću njihove aplikacije.Nažalost korisnica je nova,prva kupnja na Krpicama, brzopleto je stisnula ikonu "kupi",automatski je prebacilo na Trustap.Stvarno ova situacija je zbunjujuća ,osobito za nove korisnice.Iskreno mi je žao ženskice,prva kupnja i odmah problem..... >:( Upravo se to meni danas dogodilo. Prva kupnja, prebaci me na Trustap i još me prodavač zbog toga optuži da sam prevarantica.
2023 12 27
1 2 3