Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nadoplata novcanika.

Pozdrav, zanima me je li neka greska ili radovi na stranici kad se ne moze novcanik nadopuniti? Stalno mi izbacuje gresku. Hvala unaprijed. :)
2023 10 30
Prilično dugo već to traje zbog isteklog ugovora Krpica sa teleoperaterom. Valjda su bili preopterećeni sa ovom gluposti od Trustapa u nadi da će biti bolja zarada haha pa su ovo zanemarili Od Admina je na nekom od foruma obavijest da će uskoro proraditi usluga /nadoplata novčanika i da ćemo biti obaviještene
2023 10 30
Više puta sam pitala da li se zna kada ce usluga biti moguća ponovno i nema odgovora barem okvirno da se napiše. Katastrofa komunikacija s korisnicima
2023 11 01
Ništa se ne zna o tome, jer je sada Trustap prioriteta :s Očito novčanik nije donosio dobru zaradu.
2023 11 03
Kako onda neke djevojke mogu promovirati svoje artikle ako se novcanik ne moze nadoplatiti?
2023 11 03
> belacoli: > Kako onda neke djevojke mogu promovirati svoje artikle ako se novcanik ne moze nadoplatiti? I imati razvrstane ormare po kategorijama? To se može samo Vip uslugom ...pa ono,kako ako se ne moze nadoplatiti novcanik vec vise od dva mjeseca a ista traje 30 dana??
2023 11 03
Možda su uplatile više novaca u novcanik pa I dalje mogu platiti? Barem pretpostavljam ja sam svaki mjesec uplaćivala taman koliko je bilo potrebno
2023 11 03
Ne razumijem zašto ne odgovaraju na pitanja o nadoplati novčanika mislim da je za nas s puno artikala to jako korisno i zbog toga sam najvise i koristila krpice kad je sve bilo pregledno. Zašto je tako tesko obavijestiti korisnike jesu li blizu rješenja jednostavno ne i tjt?
2023 11 08
Također da rečeno je vec otkada da će biti to rijeseno. Molimo admina da se oglasi na ovu temu
2023 11 08
Nadoplata novanika jos ne radi. Samo meni, ili zaista ne radi? :(
2023 11 17
> Zarushkica: > Nadoplata novanika jos ne radi. Samo meni, ili zaista ne radi? :( Ne radi još uvijek nažalost. Ne znam kako se admini ne oglase na ovu temu a toliko upita je bilo za te usluge. Jako neprofesionalno
2023 11 18
Ja sam pitala admina izravno u inbox i rečeno je do kraja ovog tjedna mislim da je kraj tjedna al opet pomaka nema🥺
2023 11 26