Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć molim

Pozdrav kako mogu doći do prodavača koji vise nije aktivan na krpicama ako netko zna puno hvala
2023 10 30
Nikako, ako netko nije aktivan onda očito ne želi više surađivati...
2023 10 31
pa ako nije aktivan nikako, no možete poslati svakako poruku pa mu dođe na mail ako želi ulogirat će se e-to je jedina opcija
2023 10 31
Ja sam hjtela kupit hlače od jedne krpičarke koja se nije bila logirala nekoliko mjeseci. U njenim povratnim sam našla zadnju krpičarku koja je s njom surađivala i poslala sam joj poruku ako ima neki kontakt od cure. Na sreću imala je broj mobitela i javila joj je preko poruka da ima kupca. Eto način kako možda doći do prodavača koji nije dugo bio aktivan.
2023 11 01
Mozda, al meni se ne bi svidjelo da drugi daju moje kontakt podatke bez mog znanja
2023 11 01
> Desinićka: > Mozda, al meni se ne bi svidjelo da drugi daju moje kontakt podatke bez mog znanja Nije ona meni dala kontakt nego joj je javila da provjeri inbox jer ima kupca. Nisam ja ni tražila kontakt broj nego da joj javi... ni meni se ne bi svidjelo da neko dijeli moj broj mobitela....iako puno cura na profilu ostavi kontakt....
2023 11 01