Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Best seceret- molim pomoc cure

Pozdrav svima! Ovo mi je prvi povrat na Best secret. Kako isti funkcionira? Samo sprintam naljepnicu i predam u postu? Moram li u kutiju staviti return form koji printam odmah s naljepnicom? Kakvi su s povratima? Dali se paketi gube?
2023 11 17
Tako je, naljepnicu na kutiju, a u kutiju return form i kad dobiju paket vraćaju novac u roku 2-3 dana. Nema nikakvih problema sa povratom, paket mi se nikad nije izgubio, valjda ovi u Pošti malo više paze na pakete sa službenih stranica :)
2023 11 17
> vedranapv: > Tako je, naljepnicu na kutiju, a u kutiju return form i kad dobiju paket > vraćaju novac u roku 2-3 dana. > Nema nikakvih problema sa povratom, paket mi se nikad nije izgubio, > valjda ovi u Pošti malo više paze na pakete sa službenih stranica :) Hvala! Na return form nista ne upisujem? Pise mi Order date 12.11.2023 / received on (please indicate) Dali tu nesto upisujem? Zaokruzujem? Ili nista?
2023 11 17
Ništa ne treba pisati. Formular u kutiju. Adresnicu prerezati, pola nalijepiti na kutiju. Na drugu polovicu će Vam udariti pečat pošte da imate potvrdu da je poslano. Nikad nisam imala problema, jednostavan je povrat.
2023 11 17
Hvala svima! Povrat sam kreira u petak ali cu tek sutra vratiti to bi trebalo biti ok? Nece biti problema zbog 3 dana kasnije?
2023 11 19
> InaLaa: > Hvala svima! > Povrat sam kreira u petak ali cu tek sutra vratiti to bi trebalo biti ok? > Nece biti problema zbog 3 dana kasnije? Ne, imate 2 tjedna od primitka pošiljke za povrat.
2023 11 20