Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ljubimci- Donacija dekica

Majne damen, ako tko ima viska dekica ili slicnog, ne treba vam, a voljni ste donirati, zadarskom azilu fali kronicno za ove zimske dane..(ako ste u zadru, a nemate kako odvesti, rado cu prebaciti)
2023 11 24
Sve pomaze u sto se mogu ušuškati psici, rucnici, pokrivaci, pretpostavljam i neki dzemperi stari, ne mora to biti novo, moze i zaflekano i poderano, psićima je svejedno :) Ako ste u zadru, a nemate kako odvesti javite se slobodno na privatne poruke :)
2023 11 24
Tko zeli poslati osobno adresa je Zadarski azil Put Nina 252 23000 zadar
2023 11 24
Može li se poslati na paketomat Pošte ili pošt. ured i koji je najbliži, hoće li netko preuzeti? Pronašla sam još ove podatke 095 792 5781 sapice @ zadarski-azil.com
2023 11 25
Stvarno vam ne znam, ja sam samo procitala lokalni apel i bilo mi je zao pa sam se sjetila da bih tu mogla staviti... ali poslala sam im upit pa cim odgovore, postavim :) Svakako mislim ako posaljete na adresu da ce stici do njih ili paket ili papiric pa ce preuzeti :)
2023 11 25
Hvala :")
2023 11 25
Za sve koji bi htjeli pomoci malim i velikim sapicama, a ne zele slati paket - vas lokani azil zasigurno isto treba pomoc! Nazalost kod nas je situacija uzasna sto se tice nebrige o ljubimcima, napustanje istih, macke su vani i nisu sterilizirane pa se jako razmnozavaju itd. Procjene su da se kod nas svake godine napusti oko 15000 pasa. :(
2023 11 25
Postovani Mozete slobodno poslati na Zadarski azil Put Nina 252 23000 Zadar Hvala vam puno *evo proslijedjujen odgovor! 😊
2023 11 27