Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako izračunati cijenu slanja na paketomat Hr poste

Pozdrav. Kako izračunati cijenu slanja na paketomat Hr poste. Kada pokušam na stranici Hr poste sve velicine kutije od XS do L mi izbacuju cijenu slanja od 2.64€. A teta u pošti kaže da je važno koliko je tetak paket i gdje ide za izracunati cijenu. Nije mi jasno. Hvala unaprijed.
2023 11 27
Ako saljete paket bilo koje velicine sa paketomata na paketomat onda Vam je 2,64 € za bas sve pakete.
2023 11 27
Zahvaljujem, a iz poste na paketomat isto 2.64€?
2023 11 27
To Vam ne bih znala, nisam nikada slala iz poste. Nemate u svom mjestu paketomat? Mozda imate negdje u susjednom gradu ili mjestu, pa da Vam netko od prijatelja ili obitelji posalje s njega ako idu usput..
2023 11 27
ja uvijek saljem iz poste jer mi je blizu, cijena je ista 2,64 ako paket ide na paketomat. mozda se ona nesto zabunila i mislila na paket24
2023 11 27
2,64€ + ambalaža ?
2023 11 27
> Poirotica: > Zahvaljujem, a iz poste na paketomat isto 2.64€? Ista je cijena u bilo kojoj kombinaciji pošta - paketomat ili pakteomat - pošta i možete donijeti u svojoj kutiji.
2023 11 27
> Sweetclothes: > 2,64€ + ambalaža ? U slučaju da uzimate njihovu kutiju, ne naplaćuje se dodatno. Cijena je uvijek 2,64€ Neovisno o masi, dimenzijama, i otkud se šalje (bitno je samo da je paketomat uključen bar na jednom mjestu u putu pošiljke, bilo to ishodište, završna točka, ili oboje)
2023 11 27
> Poirotica: > Pozdrav. Kako izračunati cijenu slanja na paketomat Hr poste. Kada pokušam na stranici Hr poste sve velicine kutije od XS do L mi izbacuju cijenu slanja od 2.64€. A teta u pošti kaže da je važno koliko je tetak paket i gdje ide za izracunati cijenu. Nije mi jasno. Hvala unaprijed. Može se slati iz pošte na paketomat i ista je cijena - 2,64€... s paketomata na paketomat ili u postanski ured također je 2,64€. Naravno, podrazumijeva se pakiranje u vlastitoj kutiji... njihove se, ja mislim, naplaćuju dodatno.
2023 11 27
Ne, nema dodatne naplate za kutiju ako nemate svoju za slanje paketomatom, dobije se besplatno, tj. uključeno je u onih 2.64. Samo im ne treba davati ideje... 😂 Mislim da neće dugo ostati tako, iskrsnut će već neki razlog za povećanje cijene.
2023 11 27
> ValerijaDM: > Ne, nema dodatne naplate za kutiju ako nemate svoju za slanje paketomatom, dobije se besplatno, tj. uključeno je u onih 2.64. Samo im ne treba davati ideje... 😂 Mislim da neće dugo ostati tako, iskrsnut će već neki razlog za povećanje cijene. Ne od 1.10 je pocelo naplacivanje kutija. Imate i cijene istaknute.. 2.64 je samo u vlastitoj kutiji.. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d8bc0fbfe2060d13a0a63fef7eb38293.jpg)
2023 11 28
Na sajtu im ništa novo ne piše kod paketomata, nešto potiho su oni to uveli. Dugo im je trebalo...🙄 Zamijetili su da im je to s besplatnom ambalažom greška, pa su sad tu grešku ispravili. Aferim, netko će dobiti povišicu. Edit 30.11. - Da nisu to cijene za box pošiljke koje se šalju paketomatom? U onom njihovom kalkulatoru na stranici i dalje izbacuje 2.64 neovisno o veličini paketa...
2023 11 28
Negdje sam bila procitala da je ta cijena (2,64) promotivna i vrijedi samo do kraja ove godine!
2023 11 28
Možete slati s poste na paketomat ili s paketomata na paketomat i cijena je 2.64 Sto se tiče kutija ja sam uvijek sama doma pakirala , uvijek mi je rečeno da se kutije naplaćuju posebno .. tako da kasnije vise nisam ni pitala nije mi se dalo natezati . Ono sto sam primjetila je da kad šaljem s poste na paketomat taj paket puno brze dođe nego s paketomata na paketomat … A negdje sam pročitala da će se navodno i od 1.1 uvesti nove cijene paketomata tj. Bit će po veličini kutije cijena 🤨
2023 11 28
Ja sam prošli tjedan slala- slanje je 2,64 (pošta, paketomat), a extra se naplaćuje njihova kutija- imaju S, M1,M2, L1 i L2. To su nedavno mijenjali vezano za kutije i dodatnu naplatu kutija. Sve što je lijepo, kratko traje :D
2023 11 28
1 2