Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Forum notifikacije

Pozdrav, zanima me dolaze li notifikacije kad netko odgovori na vas post na forumu ili svako malo treba ulaziti i provjeravati komentare? Meni ne dolaze, zato pitam. Postoji li opcija da se ukljuce? Hvala.
2023 11 28
Nou, nismo tako napredni ovdje
2023 11 29
Ne, mislim da smo svjetlosnim godinama udaljeni od te opcije ,:)
2023 11 29
Lol ovdje nema opcija da odete na zadnju stranicu prilikom ulaska na temu. I nije moguce vidjeti nove postove na nekim starim temama dolje u sazetku, vec samo nove teme. O podforumima koji se sadrzajno ne razlikuju jedan od drugih da ne pricam, ni o temama koje stoje otvorene jos od 2008 itd itd. Ove notifikacije su vec sf. 😊
2023 11 29
uff, ne stranica je stara, tak da ništa od toga.
2023 11 29
Uff… 😖 Pretpostavljala sam, ali sam se nadala da mi je nesto promaklo i da ipak postoje notifikacije. Eto prijedloga za administratore / moderatore stranice 😅
2023 11 30
Stranica je nažalost ista kao što je bila i prije 10 godina. Za moderatore su krpičarke so sada imale jako puno odličnih predloga, ali još čekamo da se barem nešto realizira.
2023 11 30
Pozz znam da nije tema al molim da mi neko objasni kak objavit oglas na ovoj stranici preko mobitela. Vec pola sata mi ne zeli nista uploudat iako sam sve ispunila sta treba. U cemu je problem ??
2023 11 30
Ispravak, JOŠ nismo tako napredni ;)
2023 12 01
> krpice&dodaci: > Pozz znam da nije tema al molim da mi neko objasni kak objavit oglas na ovoj stranici preko mobitela. Vec pola sata mi ne zeli nista uploudat iako sam sve ispunila sta treba. U cemu je problem ?? Provjerite je li sve dobro ispunjeno, da nema više od pet tagova, sve 4 kategorije neka budu označene i ide do dvije boje. Molim da mi pošaljete sliku ekrana ako i dalje ne možete uplaodati.
2023 12 01
> Admin2nd: > Ispravak, JOŠ nismo tako napredni ;) Sve razumijem, opcije koje se predlažu nisu tako jednostavne, o tome vi ne odlučujete, a bome i koštaju. Ozbiljne firme znaju mjesecima i godinama čekati na svoje promjene. Bilo bi zgodno kada bi to bilo klik, klik, ali nije. :")
2023 12 01