Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevarantica ili??

Pozdrav svima! Kako sam vec jednom bila prevarena sad sve provjeravam i ne nasjedam na linkove itd. Zanimaju me jako knjige od Harry Pottera izdavač Algoritam. Nasla sam knjige i na Marketplaceu i Njuskalu, provjerila profil od gospode na Facebooku i odlucila se za kupnju putem Marketplacea. U porukama sam se sve dogovorila, uplatila (gospoda ima racun u PBZ banci) i ona je sutradan poslala paketomatom. 27.11. je paket pokupljen iz paketomata pise za otpremu. Jos ga nema nigdje. Isla sam u postu, posto je gospoda rekla da su joj iz korisnicke sluzbe rekli da je u Pazinu. I tamo su mi sve djelatnice pomogle i provjerile vise puta, međutim njima taj paket ne postoji. A na linku od poste koji mi je gospoda poslala stoji otprema i link se normalno otvara. Nemam vise zivaca niti snage, zvala sam i korisnicku sluzbu poste i isto su mi rekli. Kako je to moguce??? Je moguce da ga je ona pokupila dva dana nakon?? Sto bi trebala poduzeti?? U posti mi jos govore da sam prevarena.
2023 12 07
Mislim da ga ona nije mogla uzeti više nazad iz Paketomata, jednom kad je paket unutra, preuzima ga samo Pošta. Ima li ta gospođa neku potvrdu da je poslala, račun?
2023 12 07
Kako je moguce da u posti ne vide taj paket, a vi na linku vidite status te posiljke? Pretpostavljam da ste vi u posti dali istu sifru paketa koju pratite. Ja cekam jedan paket koji se treba dostaviti u paketomat i jos od 30.11. pise da je posiljka otpremljena, tako da ne mora biti nuzno da vas je prevarila, vec je posta u rasulu
2023 12 07
Ima li tko sličnog iskustva,uplatila sam novce no osoba se više ne javlja a čak je maknula i sve objavljene stvari koje je prodavala
2023 12 07
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f1f897260c01052c1b3805a39662b7ca.jpg)
2023 12 07
Ne razumijem, kakve veze ona ima s ovom temom?
2023 12 07
> Desinićka: > Ne razumijem, kakve veze ona ima s ovom temom? Gospoda je i sinoc negdje na nekoj temi postavila pitanje, pa sam joj rekla da se javi adminu i postavi link profila.
2023 12 07
Pošta je u raspadu. Ja sam iz Pule, poštu dobijam svaka 2 mjeseca, račune, kartice sve odjednom dođe. Preporučene pošiljke uopće ne isporučuju. Jednostavno nemaju radnika. Tako slanje preko paketomata je blago rečeno lutrija, cura je jedino pogriješila što nije inzistirala da Vam pošalje tiskom. Nedavno sam nažalost npr. morala odbiti jednu curu jer nema tisak u blizini no bolje i to nego glavobolja preko pošte.
2023 12 07
S obzirom na to da se puno ljudi žali na poštu, rekla bih da Vas cura nije prevarila, već je krivac u našoj HP. Kad god možete izbjegnite HP jer su zaista katastrofa. U poštu idem jedino kad moram platiti nešto na čijoj uplatnici nema bar koda, inače sve pakete primam i šaljem putem tiska, osim ako nešto naručujem s internet stanica, ali i tad gledam da je dostavljač "GLS", "Overeas" idt. i nikada nisam imala problema. Pošta je generalno u rasulu počevši od čekanja na red, djelatnika, dostave, slanja, formulara, "gubljenja paketa", pa do onih situacija gdje se paket ne uruči, jer "niste bili kod kuće", naravno čast izuzecima.
2023 12 07
Ne znam ali imala sam situaciju prije cca 2mjeseca. Dakle poslan mi je paket paketomatom iz Kneževih Vinograda, jedno 2tjedna nije došao, na linku je pisalo samo da je zapremljen. Išla sam 2 puta u poštu i njima je pisalo da je iz KV išlo u Zagreb, iz Zagreba u Bjelovar pa opet u Zagreb i da je trenutno tamo. Rekoh ok pričekati ćemo. Da bi me par sati nakon zvali iz xy pošte na drugom kraju grada da je paket kod njih već 5 dana te ako se ne preuzme danas da će se vratiti. Otišla sam po paket, naplatili su mi ležarinu iako nisam ni tražila da tamo bude, ni znala da je tamo i još je bio djelomično otvoren. Doslovno nisam mogla vjerovati 🙈
2023 12 07
> vintage.red.cat: > Pošta je u raspadu. Ja sam iz Pule, poštu dobijam svaka 2 mjeseca, račune, kartice sve odjednom dođe. Preporučene pošiljke uopće ne isporučuju. Jednostavno nemaju radnika. Tako slanje preko paketomata je blago rečeno lutrija, cura je jedino pogriješila što nije inzistirala da Vam pošalje tiskom. > Nedavno sam nažalost npr. morala odbiti jednu curu jer nema tisak u blizini no bolje i to nego glavobolja preko pošte. Trebala je poslati Tiskom,ali nakon uplate uopće se više ne javlja
2023 12 07
> Vivian0506: > > KorisnickoIm3: > > > vintage.red.cat: > > > Pošta je u raspadu. Ja sam iz Pule, poštu dobijam svaka 2 mjeseca, račune, kartice sve odjednom dođe. Preporučene pošiljke uopće ne isporučuju. Jednostavno nemaju radnika. Tako slanje preko paketomata je blago rečeno lutrija, cura je jedino pogriješila što nije inzistirala da Vam pošalje tiskom. > > > Nedavno sam nažalost npr. morala odbiti jednu curu jer nema tisak u blizini no bolje i to nego glavobolja preko pošte. > > Trebala je poslati Tiskom,ali nakon uplate uopće se više ne javlja > Najbolje vam je da otvorite svoju temu sa opisom cijele situacije
2023 12 08