Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Bivše ljubavi

Pozdrav, zanima me za one zene koje su u brakovima imaju dijete i muža, koliko je vama u redu uza obitelj koju imate da se vi ili vas muž i dalje čujete sa bivsima? Smatrate li da bivsi uza obitelj mogu biti samo prijatelji i taj kontkat je li ima uopće opravdanja održavati ga?
2023 12 10
A koja bi bila svrha prijateljstva s bivsima Niti smatram korisnim niti podrzavam bilo kakav kontakt Jer stvarno ne vidim razlog,prekrizis i ides dalje A to da je netko prijatelj sa bivsim su price za malu djecu
2023 12 11
Nebi više bila u tom braku 😂 nije mi to nimalo normalno. Još najbolje da bivša dođe pricuvat vaše dijete 😅
2023 12 11
Nikako! Prošlost treba ostati prošlost, a druženje s bivšim samo može povrijediti supružnika. Ja vidim u tome jedino štetu.
2023 12 11
Jedino u slučaju kada imate zajedničko dijete ili djece, pa zbog njega ili njih da ostanete u dobrim odnosima.
2023 12 11
Ja imam bivšeg dečka s kojim se družim, super smo frendovi puuuno godina, i mom partneru s kojim sam 100 godina to ne smeta, a i da mu smeta baš me briga. Ali kako smo mi ljudi čudne biljčice, željne avantura iz čiste dosade i monogamija nam je neprirodna ti bivši ili bivše mogu malo zakomplicirati život... I nemre se tu niš napraviti, ako netko želi lutati nemože ga se zavezati, kaj ne?!
2023 12 11
Individualno..može i ne mora..
2023 12 12
Apsolutno ne podržavam. Prošlost treba ostaviti u prošlosti. A muškarca koji to ne bi mogao ispoštovati, njega bih također ostavila u prošlosti. I našla si drugoga. I s ovim prvim više ne bih kontaktirala. Ako nekog zanima, Škorpion sam po horoskopu, ali uz to imam i zdrav razum. I dobrog muža. Zasad. 🤣
2023 12 12
> Nitospitos: > Ja imam bivšeg dečka s kojim se družim, super smo frendovi puuuno godina, i mom partneru s kojim sam 100 godina to ne smeta, a i da mu smeta baš me briga. Ali kako smo mi ljudi čudne biljčice, željne avantura iz čiste dosade i monogamija nam je neprirodna ti bivši ili bivše mogu malo zakomplicirati život... I nemre se tu niš napraviti, ako netko želi lutati nemože ga se zavezati, kaj ne?! Okej ako je to otvorena vezica al ciljam na to gdje je dijete u odnosu to je već ozbiljnija veza..i samim time ako je bivši u pitanju barem po mome mišljenju narusava se i dovodi u pitanje poštovanje i ljubav prema osobi s kojom jesmo..ali cijenim i Vaše mišljenje raznoliki smo , zato sam htjela čuti kako ostatak razmišlja..😃
2023 12 12
Da, svi drukčije razmišljamo, ja nevolim njega gušiti, a još manje da mene netko guši ljubomorom ili di si, kad češ doć,s kim se dopisuješ... Volim slobodu i mislim da smo svi sretniji kad nas se ne sputava, a opet da se volimo, ali ako netko hoće švrljat, tu se niš nemre, ja sam na sve spremna, a razočaranja zbog prevare,treba se izdići iznad toga, ljudi su slabi, ak žele švrljat neka švrljaju ali bez ženice koja ih čeka doma. Eee, al to im nije uzbudljivo, nemaju za to hrabrosti, slabići😆😆😆
2023 12 13
Za cijelu priču potpuno mi je nevažno jesmo li u braku i jel imamo djecu. Također, ja ne znam što je otvorena vezica. Ako je to to što vidim na filmovima, to nije veza između dvoje ljudi kako ju zamišljam. Meni je tu problem ako jedan od partnera ima potrebu održavati vezu s nekom bivšom ljubavi. Što oni rade i o čemu razgovaraju? U mom svjetonazoru, to ne ide. Kod nas sigurno ne bi bilo tolerancije za takvo nešto i narušili bi nam se odnosi. Djeca ne učvršćuju ni brak ni ljubav. Učvršćuju ih samo ljudi koji žele biti u toj vezi i ne žele biti ni u jednoj drugoj.
2023 12 15
Da, djeca pate zbog ljudi koji su zajedno smo zbog djece... Neznam, ja sam valda čudak, sa svojom bivšom ljubavi se družim i pričam o istim stvarima kao i sa svim drugim prijateljima, a itako su mi frendovi većinom muškog roda, nema nikakvih napetosti. Neznam kak bi moj dragec to podnosio da je nesiguran, a ja stalno s drugim dečkima😂😂😂
2023 12 15
Zašto održavati kontakt s bivšim? To ne radimo ni ja, a ni moj muž. Bivši su bivši sa razlogom, jednog bivšeg sam srela na ulici prije par godina, ali sam ga zaobišla u širokom luku, jer nemam što s njim pričati, veza je bila samo par mjeseci, ja sam prekinula, ...
2024 01 11