Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Poklanjam + još dodatno iznenađenje

Pozdrav svima 🤗 Poklanjam lot sa slike: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/19f11298a1b3ca2e872d0d1047dd4ff5.jpg) U lotu se nalazi: kalup za kolač, 3 šalice, Ikea spužvice, 2 pakiranja kvačica i stakleni označivači za čaše. Sve je novo i nekorišteno. Također poklanjam još jedan artikl sa profila koji će biti iznenađenje. No, možete mi i sami u komentaru napisati što vam se sviđa i što biste voljeli, odnosno što bi se vama svidjelo kao to "iznenađenje". Način sudjelovanja je da u komentar napišete "želim" i ukoliko vam se sviđa još nešto sa profila dodate i to uz komentar. I samo napomena: Način slanja je po vašem izboru i jedino si to plaćate sami. Sudjelovati možete od danas; utorak - 12.12.2023. do nedjelja - 17.12.2023. Tada ću (u nedjelju) proglasiti korisnicu koju sam odabrala. Sretno svima!
2023 12 12
Zelim <3 Preslatko, i predivna ideja :") Sudjelujem, i nadam se da ce tema doprijeti do puno korisnica, da se nekoga razveseli :")
2023 12 12
Želim! :") Lijepa gesta! I ja sudjelujem. Jako mi se sviđa šalica s motivom anđela, a trebale bi mi i nove kvačice i zatvarači za vrećice. Hvala! I svako dobro! :")
2023 12 16
Želim! Sudjelujem , gesta za svaku pohvalu! <3 :") Najviše mi se sviđaju označivači za čaše! A i sve ostalo jako korisno u domaćinstvu. Hvala, i svima sretno! :)
2023 12 17
Hvala svim trima na sudjelovanju ☺️❤️ Ovaj put sam se odlučila za korisnicu Froglina.
2023 12 17
> andrejama: > Hvala svim trima na sudjelovanju ☺️❤️ > Ovaj put sam se odlučila za korisnicu Froglina. Hvala vam puunoo puno :,'( <3
2023 12 18
> Froglina: > > andrejama: > > Hvala svim trima na sudjelovanju ☺️❤️ > > Ovaj put sam se odlučila za korisnicu Froglina. > Hvala vam puunoo puno :,'( <3 🥰
2023 12 18