Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Osvetnička negativna-riješeno

> amparo: > > maremarenda: > > Imam ih najmanje 3 koje su uzele podatke i nastao je muk , nisam nikad ranije pa ni sada davala za to nikakvu ocjenu, koliko se sjećam čitanjem pravila da se nemože dati negativna ako do suradnje nije došlo. > > Većina žena je ok a ove pojedinačne slučajeve moramo zanemariti i ići dalje. ;) > Svakako, ali nakon kaj sam 10 godina ovdje s preko 600 pozitivnih ocjena, zbilja mi je već dosta takvih ženskica i takvog ponasanja, uvijek sam izbjegavala negativne ocjene, i dala sam u svim ovim godinama mozda 1-2 neutralne..al treba negdje kraj biti, zbilja sam mislila da se za uzikanje podataka i nejavljanje (a redovito ulogiravanje) ostavlja negativna🙂 Evo, sad znate da se ne ostavlja, pa je možete obrisati :)
2023 12 14
> VeraM36: > > amparo: > > > kozmetika88: > > > Za uzimanje podataka ide neutralna,ne negativna > > > Javite Adminu,obrisat ce i vasu i njenu negativnu > > Aha, ja sam mislila da ide negativna za uzimanje podataka i onda nejavljanje. > Poslušajte svoj savjet i pročitajte pravila stranice Baš tako.
2023 12 14
U potpunosti ste u različitoj situaciji vas dvije, vaša negativna sad mi je puno gora nego njezina. Možda se radi o situaciji "kap koja je prelila čašu" kod vas, ali vas ova negativna puno više oštećuje nego drugu stranu. Ja bih obrisala ostavljenu negativnu također jer nećete ništa postići. Korisnica s kojom vam suradnja nije uspjela kupila je 2 stvari i već nakon toga zabrljala, a i nema ništa u ormaru. Ona se tek treba odlučiti hoće li ovdje igrati pošteno ili prljavo, a vi ste o tome davno odlučili.
2023 12 15
> sanjaurban: > U potpunosti ste u različitoj situaciji vas dvije, vaša negativna sad mi je puno gora nego njezina. Možda se radi o situaciji "kap koja je prelila čašu" kod vas, ali vas ova negativna puno više oštećuje nego drugu stranu. Ja bih obrisala ostavljenu negativnu također jer nećete ništa postići. Korisnica s kojom vam suradnja nije uspjela kupila je 2 stvari i već nakon toga zabrljala, a i nema ništa u ormaru. Ona se tek treba odlučiti hoće li ovdje igrati pošteno ili prljavo, a vi ste o tome davno odlučili. Upravo tako u potpunosti se slažem sa Sanjom, tražite od Admina da obriše Vam tu negativnu koliko se sjećam da je brisao svima ako nije došlo do suradnje., pa će i Vama., već ste dugo tu i Vas već znamo a druga strana nije za komentirati sve je jasno. ;)
2023 12 15
hvala svima na savjetima, pobrisat ću negativnu za nju i ostaviti neutralnu.
2023 12 15
Tak treba, uvjek treba lijepom gestom probat probudit u covjeku ono dobro, pogotovo danas kad su ljudi ljuti na cijeli svijet, nesretni i zločesti. Možda joj dođe iz dupeta u glavu, a ako i ne tebi će ocjena biti obrisana od strane adminija. Ja se nemrem prestat čudit kak cure s ovoliko iskustva na krpicama još imaju zdrave živce😂😂😂
2023 12 15
> Nitospitos: > Tak treba, uvjek treba lijepom gestom probat probudit u covjeku ono dobro, pogotovo danas kad su ljudi ljuti na cijeli svijet, nesretni i zločesti. Možda joj dođe iz dupeta u glavu, a ako i ne tebi će ocjena biti obrisana od strane adminija. > Ja se nemrem prestat čudit kak cure s ovoliko iskustva na krpicama još imaju zdrave živce😂😂😂 A kaj da vam velim, ne znam ni sama, evo na kraju smo se opet čule, ispricale se, bile smo obje ishitrene, rekla je da je bebu dobila tak da sve je shvatljivo, i ona ce negativnu pobrisati.
2023 12 15
Eto to je ljudski i od Vas i od nje, vjerujete dobro se dobrim svrši., dobro ste učinili svaka čast isto bih bez razmišljanja učinila. :D :* <3 za obje.
2023 12 15
Bravo! Najlipše je kad se dobro završi!
2023 12 15
🥰
2023 12 15
🎉🍾🎊🥂🎉🎊🍾🎉🎊
2023 12 15
1 2