Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Rumenilo preporuka

Bok zene, imate preporuku za neko postojano rumenilo... ovako neka nijansa me zanima, samo mi ovo sa slike ne ostaje baš na licu 🙈 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/be46f873b267c8e8abb156166c81c2c3.jpg)
2023 12 16
Moja veeelika preporuka za Rare Beauty tekuće rumenilo, dok ga nisam probala nisam shvacala taj veliki hype oko njega, znaci prepigmentirano i prepostojano na licu a dosta vam je staviti 1 tocku na obraz i izblendati! Ja cu definitivno uzeti jos jednu nijansu cim se docepam sephore🥹
2023 12 16
> PetrinOrmarrr: > Moja veeelika preporuka za Rare Beauty tekuće rumenilo, dok ga nisam probala nisam shvacala taj veliki hype oko njega, znaci prepigmentirano i prepostojano na licu a dosta vam je staviti 1 tocku na obraz i izblendati! Ja cu definitivno uzeti jos jednu nijansu cim se docepam sephore🥹 U Hrv ga nema? 🙈
2023 12 16
Najsličniji toj boji i super dugo traju su Nars dolce vita i Illamasqua infatuate kemasto, a puderasti Illamasqua su isto dugotrajni. Illamasqua ima kupit u Mullera.
2023 12 16
> vedranapv: > Najsličniji toj boji i super dugo traju su Nars dolce vita i Illamasqua infatuate kemasto, a puderasti > Illamasqua su isto dugotrajni. Illamasqua ima kupit u Mullera. Hvala puno, pogledam ♥️
2023 12 16
> trouhgmyeyes: > > PetrinOrmarrr: > > Moja veeelika preporuka za Rare Beauty tekuće rumenilo, dok ga nisam probala nisam shvacala taj veliki hype oko njega, znaci prepigmentirano i prepostojano na licu a dosta vam je staviti 1 tocku na obraz i izblendati! Ja cu definitivno uzeti jos jednu nijansu cim se docepam sephore🥹 > U Hrv ga nema? 🙈 Mislim da jos ne, ja sam narucila sa francuske sephore, samo upisite sephora.fr, prevedite na eng da vam je lakse i uzivajte, ja sam dosad narucivala svu kozmetiku tu, original, sigurna sam bez sumnje ikakve, nema carine jer je Europa, i cijene su mi za BF i bozicne popuste bolje nego igdje u Hrvatskoj 😊 jedino ne znam cijenu dostave jer ja sam tu narucivala i parfeme od 100 ml pa sam imala dosta vecu narudzbu i nisam placala dostavu🫢
2023 12 16
> PetrinOrmarrr: > > trouhgmyeyes: > > > PetrinOrmarrr: > > > Moja veeelika preporuka za Rare Beauty tekuće rumenilo, dok ga nisam probala nisam shvacala taj veliki hype oko njega, znaci prepigmentirano i prepostojano na licu a dosta vam je staviti 1 tocku na obraz i izblendati! Ja cu definitivno uzeti jos jednu nijansu cim se docepam sephore🥹 > > U Hrv ga nema? 🙈 > Mislim da jos ne, ja sam narucila sa francuske sephore, samo upisite sephora.fr, prevedite na eng da vam je lakse i uzivajte, ja sam dosad narucivala svu kozmetiku tu, original, sigurna sam bez sumnje ikakve, nema carine jer je Europa, i cijene su mi za BF i bozicne popuste bolje nego igdje u Hrvatskoj 😊 jedino ne znam cijenu dostave jer ja sam tu narucivala i parfeme od 100 ml pa sam imala dosta vecu narudzbu i nisam placala dostavu🫢 10€ je dostava 😊
2023 12 17